Iseõppimine on organisatsioonis üks efektiivsuse ja produktiivsuse eduvalemitest. Tiim saab aga edukalt areneda vaid siis, kui juht ei karda olla inimlik, toetada oma meeskonda ja samas anda neile ka piisavalt vastutust, kirjutab Elisa kõneteeninduse tiimijuht Renata Smirnov.

- Renata Smirnov.
- Foto: Elisa
Juhin täna 16-liikmelist tiimi, mis koosneb peamiselt noorematest ja alles karjääri alustavatest, aga ka suurema elukogemusega töötajatest. Olenemata vanusest või kogemusest on nende ühine nimetaja koostöö ja arenemissoov. Minu ülesanne juhina on luua neile selleks sobivad tingimused, pakkuda tuge ja motiveerida. Kuidas seda teha?
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Möödunud aastal registreeris Läti oma seni suurima aastase välisinvesteeringute mahu, kaasates üle miljardi euro. Läti Investeerimis- ja Arenguagentuuri andmetel asus 31 suuremast investeerimisprojektist 20 Riias. Möödunud aastal ületasid Leedu investeeringud Eesti omi 40 korda.