• Jaga lugu:

  Aasta poliitikas: Ratas oleks võidumees, kuid Kõlvart heitis ta tatamile

  Saates võetakse kokku lõppev aasta poliitikas. Kuulutame välja suurimad kaotajad ja võitjad, analüüsime, mida tähtsamad poliitikasündmused endaga kaasa tõid ja vaatame, mida järgmisest aastast oodata võib. 

  Veel aasta esimeses pooles võis tänavuseks võitjaks tituleerida Keskerakonna esimeest Jüri Ratast, kes pärast korruptsiooniskandaali tõttu tagasi astumist end väga kergesti ja pehmelt riigikogu esimehe ametikohale suutis vangerdada. Aasta teine pool tõestas aga, et Ratast ei saa selle aasta poliitikamaastiku võitjaks siiski nimetada, sest ta erakonnakaaslane Mihhail Kõlvart tegi talle igatepidi pähe. Seda nii erakonna jõupositsioonides, menukuses kui ka kohalike omavalitsuste valimistulemustes.

  Saates toome välja veel käesoleva aasta võitjaid ja kaotajaid. Toome ka esile, milline Eesti erakond on nagu jonniv laps, kes on tikud kätte saanud ja nüüd kõike põlema panna üritab. Kuuleb ka, milline erakond on muutunud laiskadeks ja mugavateks ametnikeks ja milline erakond on tänavu kõige rohkem kaotanud. Ühele menukale erakonnale ennustame aga marginaliseerumist.

  Stuudios on Äripäeva poliitikahuvilised Neeme Korv, Karl-Eduard Salumäe, Aivar Hundimägi ja Eliisa Matsalu.

  Kui oled juba tellija, siis logi sisse!
   Telli Äripäev
   Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
   Jaga lugu:
  • Hetkel kuum