• Jaga lugu:

  Äripäev eetris: majanduslik vägivald on samm enne füüsilist vägivalda

  See, kes teenib kõige rohkem, selle sõna maksab peres samuti kõige rohkem? Tegelikult ei peaks see nii olema. Kui naine tunneb, et ta on mehe pärast rahalõksus, siis väljapääsu otsimine iseenda finantsvabaduseni ei ole midagi häbiväärset, arutlesid Äripäeva ajakirjanikud saates "Äripäev eetris".

  Küsimus "kas sa plaanid juba ette lahkuminekut" ei päde, sest kindlustunne ja ise hakkamasaamine ei peaks olema ainult meeste luksus. Senine elukorraldus, kus mees vastutab raha eest võib lakata ka traagilistel põhjustel, mida keegi ette ei näe. Ka mehi ennast võib misogüünne suhtumine rõhuda: mees peab tooma leiva lauale ja kui ta seda ei suuda, siis on ta justkui alaväärne. Seegi võib ajada mehed nurka: ma pean olema naisest üle, maksku mis maksab.

  Saates rääkisime ka teistel teemadel: Keskerakonna ja Reformierakonna hõõrumised keskkonnateemadel on kaugele näha, põhjust võib otsida pigem ühe koalitsioonipartneri hirmus kaotada toetust nii Ida-Virumaal kui tugeva metsatööstusega piirkondades.

  Samas paneb see koomilisse situatsiooni keskkonnaministri Tõnis Mölderi, kes igal hetkel peab keskkonna asemel keskkonnale vähemsoodsate suundade eest sõdima.

  Veel tuli saates juttu kelmusekahtlusest eetiliselt küsitava laenuportaali suhtes ning selle laiemast mõjust ühisrahastusmaailmas, Valgevene sanktsioonidest ning Eesti Energia õlitööstuse saatusest.

  Saates arutlesid nende teemade üle Äripäeva ajakirjanikud Allan Rajavee, Kristjan Pruul ning Linda Eensaar.

  Kui oled juba tellija, siis logi sisse!
   Telli Äripäev
   Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
   Jaga lugu:
  • Hetkel kuum