Äripäeva juhtimiskool: muutuseks on vaja õiget meetodit ja natuke nügimist

  Muutuste ja projektide juhtimine käivad sageli käsikäes, kuigi muudatuste juhtimine on palju laiem kui vaid üks projekt ja algab tükkmaad enne muutuse käivitamist, arvab koolitaja Anneli Ohvril.

  „Muudatuse õnnestumise võtmeküsimuseks on kommunikatsioon – tugev visioon, mis soojendab inimesed üles, kõnetab, tekitab kujutluse ja tahte selleni jõuda. Sinu visioonikõne peab olema sama tugev kui John F. Kennedy kõne "Kuidas viia inimene Kuule!",” selgitab Ohvril saates.

  Mida on vaja teha muudatuste õnnestumiseks ja projekti juhtimiseks, räägivad saates Äripäeva aasta koolitaja 2022 tiitliga tunnustatud Anneli Ohvril ja saatejuht Igor Rõtov. Anneli on üle paarikümne aasta juhtinud erinevaid maailma muutnud projekte.

  Kuula saadet ja saad teada, milliseid tänapäevaseid juhtimise meetodeid ja tööriistu on mõttekas kasutada ning kas agiilne projektijuhtimine on parem kui klassikaline. Samuti, mis on Anneli loodud uudissõna 'ringmood', mida tegi Google, et innustada oma töötajaid uusi ideid looma  ja miks kleebiti Amsterdami lennujaama meeste tualettruumidesse kärbse kujutised.

  Osale koolitustel: 
  „Muutuste juhtimise koolitus - praktilised tööriistad“

  „Praktilise projektijuhtimise koolitus – baastase“

  „Praktilise projektijuhtimise koolitus edasijõudnutele“

  Koolitaja: Anneli Ohvril

  Fotol: Anneli Ohvril ja Igor Rõtov.

  Foto autor: Liis Eiser

  • Äripäeva juhtimiskool
  • 11.01.2023
  KIIRUS:
  Äripäeva juhtimiskool: muutuseks on vaja õiget meetodit ja natuke nügimist
 • Hetkel kuum