• Jaga lugu:

  Kristi Saare: naiste rahamurede taustal hiilib finantsvägivald

  Investor ja ettevõtja Kristi Saare rääkis Äripäeva raadiosaates "Edukad naised", et on saatnud mitmel korral finantsabi küsima tulnud naised hoopis varjupaika või advokaadi juurde.
   
  Saare väitel pöördub tema juurde sageli naisi, kes on rahaasjadega puntrasse sattunud. Veidi tausta uurides selgub, et peamiseks probleemi juureks on hoopis majanduslik vägivald. Tema väitel on majandusliku vägivalla teema ühiskonnas jätkuvalt alakajastatud.
   Saare hinnangul on märkimisväärne, kui palju inimesi on majanduslikult viletsa käekäigu tõttu aheldatud kehva suhtesse. "Naised on ohus, kui nad jäävad rasedaks ja lapsega koju. Kui sul ei ole seatud rahaasjad korda ja kõik läbi räägitud, ongi kehv seis," lausus Saare.
   
  Lisaks sellele rääkis Saare Äripäeva raadiosaates "Edukad naised", millised tunded teda valdasid investeerimisteekonna alguses ja kui ebakindlalt ta tundis ennast esimesel investeerimiteemalisel üritusel ettekannet tehes. Siis oli tema investeerimisportfelli väärtus alla 10 000 euro, tänaseks on see kasvanud ligi 100 000 euroni.
   
  Saare avas ka oma investeerimisstrateegiat ehk miks ta nimetab ennast pigem konservatiivseks investoriks, kuidas on läinud viimasel ajal ettevõtluses ja mil viisil õpetada lastele rahatarkust. Niisamuti andis Saare nõu, kuidas meelitada enda häid tehinguid, olla edukam investor, kuid samal ajal olla ka paarisuhtes ja kasvatada lapsi.
   

  • Edukad naised
  • 13.08.2021
  • KIIRUS:
  Kristi Saare: naiste rahamurede taustal hiilib finantsvägivald
  Jaga lugu:
 • Hetkel kuum