• Jaga lugu:

  Päikeseenergia laiem kasutus võib kaasa tuua uusi makse

  Saates "Lavajutud" mängime ette kaks ettekannet juuni alguses toimunud ehituskonverentsil Säästlik Hoone 2020, kus peatuti pikemalt päikeseenergial.

  Esmalt saab kuulda Energogen müügivaldkonna juhi Juhan Tootsi ettekannet pealkirjaga päikeseenergia võidukäik raputab maailma. Teisena kõneleb aga päikesepaneelide tuleviku kohta Roofit Solar Energy tegevjuht Andri Jagomägi.

  Jagomägi tõi näiteks välja, et kui järjest rohkem inimesi ühendab ennast võrgust lahti ning kasutab enda tarbeks päikeseenergiat, siis võrgu ülapidamine läheb järjest vähemate inimeste kanda. See võib omakorda kaasa tuua uusi makse.

  Saates saab vastused küsimustele, kas päikesepaneele hakatakse tõesti tasuta jagama, kus peituvad varjatud kulud mida peaks teadma, kui tahad endale päikesepaneeli katusele panna ning milline on üks oluline turutõrge, mis vajab lahendamist.

  Kui oled juba tellija, siis logi sisse!
   Telli Äripäev
   Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
   Jaga lugu:
  • Hetkel kuum