• Jaga lugu:

  Tuuli Roosma: tegelikult pole ma nii edukas

  Seltskonnaajakirjanduses portreteeritakse mind ja teisi kangelannasid läbinisti edukana, aga tegelikkuses see pole nii, rääkis tuntud teletegija Tuuli Roosma Äripäeva raadiosaates “Edukad naised”.
   
  “Ma ei ole kõikides valdkondades edukas. Mu kodu on sageli segamini, ma ei saa oma pereelu asjadega nii hästi hakkama. Aga mis siis?” küsis Roosma.
   
  Ta tunnistas, et on koduperenaise töödes kehv ega häbene seda. "Igaühel on oma anded ning teised anded puuduvad. Et igas valdkonnas toimida, selleks vajab inimene teisi inimesi enda kõrvale," lisas ta. Seetõttu leidis Roosma, et inimesed ei peaks nõudma nii palju iseendalt ja teistelt.

  Roosma meelest on klantsajakirjanduse stiil näidata inimesi igast küljest edukatena. “Kui vaatame ajakirjandust, kuidas tuntud inimesed annavad intervjuusid, siis lastaksegi paista üksnes kaunil fassaadil,” lausus ta.
   
  Raadiosaates “Edukad naised” jutustas Roosma oma uuest teleprojektist "Tuuli Roosma mees";. Sellest ajendatuna rääkis ta, kuidas edukate ja kuulsate naiste partnerid tunnevad, et elavad oma kaaslase varjus. See on Roosma sõnul teemaks ka tema perekonnas. Sageli on aga partneril raske taluda varjus olemist, jagas ta.
   
  Juttu tuli ka sellest, kuidas mõned aastad tagasi kasiinosõltuvuses raamatupidaja varastas Roosma ettevõttest hulga raha ja kuidas ta ettevõtte juhina sellega rahu tegi.
   
  Roosma avas ka veidi oma ettevõtte Reede tausta, rääkis koroona-aasta mõjudest ja firma investeeringutest kinnisvarasse ning mujale. Samuti sellest, miks ta onl teinud valiku toota saateid, mida naised vaadata tahavad.
   

  Kui oled juba tellija, siis logi sisse!
   Telli Äripäev
   Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
   Jaga lugu:
  • Hetkel kuum