Rivo Sarapik • 17. oktoober 2019 kell 11:52

Need kinnisvaraarendused jäävad hätta

Metro Capitali juht Ain Kivisaar rääkis Äripäeva raadio hommikuprogrammis, millised arendused suure tõenäosusega õnnestuvad ja millised jäävad hätta.  Foto: Andras Kralla

"Kui ehitaja on täiesti tundmatu, à la Pets ja Pojad, siis tasub väga ettevaatlik olla," hoiatas kinnisvaraettevõtte Metro Capitali juht Ain Kivisaar kinnisvaras orienteerujaid neljapäeva hommikul Äripäeva raadio hommikuprogrammis.

Kuidas kinnisvaras terad sõkaldest eralduma panna ja mida see tähendab, rääkis Kivisaar hommikuprogrammis põhjalikumalt.

Intervjuud Ain Kivisaarega saab kuulata siit:

Kui hästi on ettevõtjad valmis järgmisteks keerulisteks aegadeks, mis vääramatult meie poole liiguvad? Psühholoog ja ettevõtja Alar Tamming rääkis Äripäeva ja Eesti Ekspressi korraldatud konverentsil "30 aastat vaba ajakirjandust Eestis" antud intervjuus, kui suure tõenäosusega tabavad raskused meid järgmisel aastal.

Intervjuud Alar Tamminguga saab kuulata siit:

Eduka keemiatööstuse Chemi-Pharmi omanik ja juht Ruth Oltjer jagas Äripäeva ja Eesti Ekspressi korraldatud konverentsil häid soovitusi, kuidas tööstusettevõttel tasub koostööd teha ülikoolidega, ning rääkis ka Chemi-Pharmi ambitsioonikast kasvuplaanist.

Intervjuud Ruth Oltjeriga saab kuulata siit:

Samuti tegime juttu sellest, mis paneb ettevõtted vastutama. Sel teemal kõneles samal konverentsil Sustinere OÜ partner Maris Ojamuru.

Intervjuud Maris Ojamuruga saab kuulata siit:

Tartu Ülikooli Pärnu kolledži juht Garri Raagmaa selgitas konverentsil, milliseid õppetunde andis ääremaastumine ning miks otsustajad ei ole võtnud neid õpetusi tõsiselt.

Intervjuud Garri Raagmaaga saab kuulata siit:

Hetkel kuum