Priit Pokk • Rivo Sarapik • 13. november 2019 kell 12:09

Kas Coop Panga aktsiat tasub märkida?

Coop Panga juhatuse esimees Margus Rink (vasakul) loodab, et ettevõte suudab börsile minnes saavutada rahvaaktsia staatuse.  Foto: Liis Treimann

Coop Panga aktsiate märkimise alguseni on jäänud vaid loetud päevad, selgub värskelt avaldatud teatest. Kas oleks põhjust aktsiaid märkida?

Tänases hommikuprogrammis kommenteeris investorite vaadet Äripäeva börsitoimetuse ajakirjanik Liina Laks.

Kuula intervjuud siit:

Saates rääkisime ka sellest, kuidas elektrikerisetootja HUUM täitis 30 päeva eesmärgi märksa kiiremini ehk kogus Funderbeamis ühisrahastuskampaania käigus miinimumeesmärgi 150 000 eurot ühe tunniga.

Kuidas see õnnestus, mida õpiti eelmisest kampaaniast ning mis kasvuplaanid ettevõttel on, rääkis hommikuprogrammis ettevõtte juht Siim Nellis.

Kuula intervjuud siit:

Mõttekoda Arenguseire Keskus esitles eelmisel nädalal uurimistööd, mis pakub välja neli regionaalset majanduse arengustsenaariumi. Kas maaelu on määratud hukule, rääkis tänases hommikuprogrammis Arenguseire Keskuse ekspert Uku Varblane.

Kuula intervjuud siit:

USA presidendivalimised koguvad vaikselt tuure, kui demokraadid üritavad selgust saada, kes võiks neid esindada järgmise aasta presidendivalimistel. Kas Donald Trumpi tagandamisprotsess on kaaperdanud kogu tähelepanu, kas miljardärid peaksid kartma ning kelle kaardipakk paistab kõige soodsam, rääkis politoloog Vello Pettai.

Kuula intervjuud siit:

Hommikuprogrammi vedasid Priit Pokk ja Rivo Sarapik.

Hetkel kuum