Tallinna Hoiu-laenuühistu tähistas Botaanikaaias edukat aastat

05. september 2017, 14:30
Tallinna Hoiu-laenuühistu liikmed tähistasid Botaanikaaias edukat majandusaastat
https://www.aripaev.ee/storyimage/EA/20170905/CM/170909825/AR/0/AR-170909825.jpg

Tallinna Hoiu-laenuühistu liikmed tulid 30. augustil 2017 Tallinna Botaanikaaeda üldkoosolekule ja sellele järgnevale meeleolukale Jaan Kirsi juhitud showprogrammile.

Selline üritus, kus liikmed tulevad kokku vabas õhkkonnas, üksteisega tutvuma või niisama suhtlema, toimus nüüdseks juba teist korda. Traditsioon sai alguse eelmisel aastal. Üritusele, mida ühistu ise on nimetanud suvepäevadeks, sai iga liige kaasa võtta ka kaaslase. Sel aastal oli kohal inimesi 500 ringis.

"Meil on ääretult hea meel, et liikmed said kokku ka vabamas õhkkonnas, kus oli võimalus tutvuda teiste ühistu liikmetega, arutada päevakajalisi teemasid ja tunda, et Tallinna Hoiu-laenuühistu ehk HLÜ liikmed on nagu üks meeskond ühises asjas. Loodame, et huvi sellise ürituse vastu vaid kasvab ja sellest saab pikaajaline traditsioon," kommenteeris üritust Tallinna Hoiu-laenuühistu juhatuse liige Annely Ojamets. "Tahame olla avatud ja hoolivad," lisas ta.

Tallinna HLÜ liikmete 30. augusti kokkusaamine algas kell 18.00 juhtkonna avakõnedega. Edasi läks oleng juba vabamas ja pidulikumas meeleolus. Alates 18.30 toimus kontsert, mis oli läbi põimitud erinevatest kavadest – lauludest, tantsudest ja mängudest. Kogu kontserti juhtis pikaaegse õhtujuhi ja bändis esinemise kogemusega Jaan Kirss oma bändiga. Liikmete kliendiõhtu oli väga sündmuste tihe – täis positiivset meeleolu, humoorikaid väljaütlemisi õhtu juhilt, head muusikat ja vahvat üllatus-show’d. Lisaks toimusid mängud rahvaga. Muidugi kogu selle ürituse ajal olid laual suupisted, samuti ei puudunud soe laud ja dessert. Koosolemine, saatjaks lõkketule leek, kestis hiliste õhtutundideni.

Nagu ettevõtte nimetuski ütleb, on Tallinna Hoiu-laenuühistu ühistuline rahaasutus, mille peamine tegevus on pakkuda hoiuseid ja laene oma liikmetele. Hoiu-laenuühistu osakapital moodustatakse liikmete osamaksudest. Üle seitsmeaastase tegevusaja jooksul on Tallinna Hoiu-laenuühistu osakapital tõusnud 2 801 475 euroni ning reservikapitali suuruseks on 122 227 eurot. Saadud vahendid paigutab ühistu kinnisvara tagatisega laenudesse.

Tallinna HLÜ juhatuse liige Annely Ojamets rõhutab, et liikmetel on õigus ja võimalus lüüa kaasa kogu ühistu tegevuses, mis annab liikmetele arusaama ja usalduse.

Kui soovid rohkem infot, jäta kontaktandmed siia:

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.
Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
05. September 2017, 13:33
Otsi:

Ava täpsem otsing