• OMX Baltic−0,24268,95
 • OMX Riga−0,12924,93
 • OMX Tallinn−0,311 742,78
 • OMX Vilnius−0,06999,52
 • S&P 5001,085 564,41
 • DOW 300,3240 415,44
 • Nasdaq 1,5818 007,57
 • FTSE 1000,538 198,78
 • Nikkei 225−1,1639 599
 • CMC Crypto 2000,000,00
 • USD/EUR0,000,92
 • GBP/EUR0,001,19
 • EUR/RUB0,0095,69
 • OMX Baltic−0,24268,95
 • OMX Riga−0,12924,93
 • OMX Tallinn−0,311 742,78
 • OMX Vilnius−0,06999,52
 • S&P 5001,085 564,41
 • DOW 300,3240 415,44
 • Nasdaq 1,5818 007,57
 • FTSE 1000,538 198,78
 • Nikkei 225−1,1639 599
 • CMC Crypto 2000,000,00
 • USD/EUR0,000,92
 • GBP/EUR0,001,19
 • EUR/RUB0,0095,69
 • ST
 • 30.08.23, 15:08

2023. aasta parimad laenupakkumised

Mis on laen? Laen on finantsleping, mille käigus üks isik või organisatsioon annab teisele isikule või organisatsioonile teatud summa raha, mida saab kasutada ajutiselt. Laenaja nõustub tavaliselt tagastama laenusumma kokkulepitud aja jooksul koos intressiga, mis on tasu laenuraha kasutamise eest.
2023. aasta parimad laenupakkumised
 • 2023. aasta parimad laenupakkumised
 • Foto: Liis Treimann
Laenu suurus, tagasimakseperiood ja tingimused võivad varieeruda ning laene kasutatakse sageli suuremate ostude tegemiseks või rahavajaduse rahuldamiseks. Laen on rahaline toetus, mille annab üks isik või organisatsioon teisele, tingimusel et laenusumma tagastatakse koos intressiga kindlaksmääratud aja jooksul. Laenud pakuvad lahendusi erinevatele finantsolukordadele, alates kodusid ostmisest kuni äriprojektide käivitamiseni.

Parimad laenupakkumised Eestis

Eestis on mitmeid laenuandjaid, kes pakuvad erinevaid laenutüüpe. Parimate laenude leidmiseks tasub võrrelda erinevaid pakkumisi, sealhulgas intressimäärasid, laenusummasid ja tagasimakseperioode.
Credit24
Bondora
Ferratum
MoneyZen
Creditea
Raha24.ee
SMSRaha
Laen.ee
TFBank
Coop Panga väikelaen – tagatiseta universaalne pangalaen. Vastus mõne minutiga. Tutvu tingimustega!
Tutvu kõikide laenupakkumistega!

Laenutüübid

Laenuturg pakub erinevaid laenutüüpe, mis vastavad erinevatele vajadustele ja olukordadele:
Hüpoteeklaen: Hüpoteeklaen on levinud valik kinnisvara, näiteks maja või korteri ostmiseks. Selle laenu tagatiseks on tavaliselt ostetav vara ise. Hüpoteeklaenud on pikemaajalised ja suurema summa vajadusega ning võivad tähendada vara arestimist, kui laenu ei suudeta tagasi maksta.
Ärilaen: Ärilaen on mõeldud ettevõtetele, et rahastada äritegevust, nagu uute seadmete soetamine, laienemine või käibevahendite katmine. Ärilaenude tingimused sõltuvad ettevõtte vajadustest ja krediidivõimest ning need võivad olla lühiajalised või pikaajalised.
Remondilaen: Remondilaen on mõeldud kinnisvara parandamiseks või renoveerimiseks, nii elu- kui ka äripindadele. Laenusumma ja intressimäär võivad varieeruda sõltuvalt laenuandjast ja tingimustest.
Kodulaen: Kodulaenuturg hõlmab laene uue kodu ostmiseks või olemasoleva eluaseme soetamiseks. Eestis on levinud ka eluasemelaenud, mida pakuvad spetsialiseerunud laenuandjad ja pangad.
Väikelaen: Väikelaenud on lühiajalised laenud suurema summa ja pikema tagasimakseperioodiga võrreldes kiirlaenudega. Neid võib kasutada näiteks kodu remondiks, reisideks või muudeks suuremateks väljaminekuteks.
Autolaen: Autolaen on mõeldud sõiduki ostmiseks, eriti juhul, kui inimesel pole piisavalt sääste auto soetamiseks.
Tarbimislaen: Tarbimislaen on paindlik ja seda saab kasutada peaaegu milleks tahes, nagu reisimine, meditsiinikulude katmine, kodumasinad või isiklikud kulutused. See on tavaliselt lühiajaline laen, mis ei nõua tagatist.
Õppelaen: Õppelaen on spetsiaalne laen hariduskulude katmiseks, sealhulgas õppemaks, õpikud ja elamiskulud õpingute ajal.
Kiirlaen: Kiirlaen on lühiajaline ja kiiresti kättesaadav laen, mida sageli kasutatakse ootamatute kulutuste katmiseks. Need laenud võivad olla väikese summa ja lühikese tagasimakseperioodiga.
SMS-laen: SMS-laen on kiirlaen, mille taotlemiseks saadetakse laenuandjale SMS-sõnum. Kuigi see on kiire ja lihtne, kaasnevad sellega tavaliselt kõrgemad intressimäärad. SMS-laenud on mõeldud kiireteks rahavajadusteks, kuid neid tuleks kasutada ettevaatlikult ja ainult hädavajalike kulutuste katmiseks. Samuti on olemas SMS-laenud ilma palgatõendita, mis ei nõua palgatõendite esitamist, kuid need võivad olla kallimad ja riskantsemad ning tuleks hoolikalt kaaluda enne taotlemist.
Laenu intress ja muud kulud
Rahaliste kulude efektiivne juhtimine on üks olulisi oskusi, mida saame õppida, eriti kui tegemist on laenude ning nendega kaasnevate intresside ja tasudega. Allpool on mõned soovitused selleks, kuidas hoida oma rahakott tervena ja vältida liigseid väljaminekuid.
Tutvu laenu tingimustega põhjalikult: Enne laenu võtmist veendu, et oled hoolikalt lugenud ja mõistnud kõiki laenuga seotud tingimusi. Selle hulka kuuluvad laenu intressimäär, laenuperiood ja kõikvõimalikud lisatasud, nagu krediidiadministraatori tasu või viivised. Mida paremini sa tingimusi mõistad, seda väiksem on oht ebameeldivate üllatuste ees.
Võrdle erinevaid laenupakkumisi: Ära kiirusta otsust tegema. Tee põhjalik uurimistöö ja võrdle erinevaid laenupakkumisi. Erinevad laenuandjad võivad pakkuda erinevaid intressimäärasid ja tingimusi. Võrdlemine aitab sul leida parima võimaliku pakkumise, mis sobib sinu konkreetsete vajadustega.
Järgi maksegraafikut: Kui oled juba laenu võtnud, püüa alati järgida maksete ajakava. Hilinenud või puuduolevad maksed võivad kaasa tuua lisatasud ja viivised, mis suurendavad sinu laenu kulusid. Sea endale meeldetuletused või kasuta automaatseid makseid, et tagada õigeaegsed maksed ning hoida kulud kontrolli all.
Laen maksehäirega
Maksehäirega olles on oluline järgida mõningaid samme, et oma rahaline olukord stabiliseeruks ja krediidiajalugu paraneks. Siin on mõned näpunäited:
Kontakteeru võlausaldajaga: Esimene samm on võtta ühendust võlausaldajaga ja arutada oma makseprobleeme. Püüa leida lahendusi, näiteks maksegraafiku muutmine või võla osade kaupa tasumine.
Koosta eelarve: Tee põhjalik eelarve, et jälgida oma sissetulekuid ja väljaminekuid. See aitab sul paremini mõista, kuhu raha läheb, ja kuidas saaksid säästa või võlga tasuda.
Võla ümberkorraldamine: Kui sul on mitu võlga erinevate võlausaldajate juures, kaalu võla ümberkorraldamist või konsolideerimist üheks suuremaks laenuks, et maksta madalamat intressi ja lihtsustada oma finantsolukorda.
Püüa kokku leppida: Võlausaldajad võivad olla valmis leppima kokku võla osalises mahakandmises või intressimäära vähendamises, eriti kui suudad näidata, et oled tõsiselt pühendunud oma võla tasumisele.
Ära lisa uusi võlgu: Võla probleemide lahendamiseks on oluline vältida uute võlgade tekkimist. Ära võta uusi laene või krediitkaarte, kui sa ei ole kindel, et suudad neid tasuda.
Otsi abi: Võid kaaluda võlgade nõustaja või finantsnõustaja teenuseid. Nad võivad anda sulle nõu ja suunata sind õigete lahenduste poole.
Maksa võlad õigeaegselt: Kui oled jõudnud kokkuleppele oma võlausaldajatega, siis kindlusta, et tasud võlad õigeaegselt vastavalt lepingule. Õigeaegne maksmine aitab taastada sinu krediidiajalugu.
Jälgige oma krediidiskoori: Jälgi oma krediidiskoori regulaarselt ja veendu, et see paraneb. Maksehäire mõju sinu krediidiskoorile võib olla märkimisväärne, kuid aja jooksul saab seda parandada õigete sammude abil.
Maksehäirega toimetulek võib olla keeruline, kuid kohusetundliku lähenemisviisi ja püsivusega on võimalik oma finantsolukorda parandada. Ära karda otsida professionaalset abi, kui tunned, et vajad seda oma olukorra lahendamiseks.
Tagatiseta laen
Tagatiseta laen on laen, mille puhul sa ei pea pakkuma pangale või laenuandjale mingit vara tagatiseks. See tähendab, et laenu saamiseks ei pea sul olema näiteks kinnisvara või sõidukit, mida saaks kasutada tagatisena. Tagatiseta laenud on tavaliselt väiksemad laenusummad ja neid pakutakse sageli isiklikuks otstarbeks nagu arvete tasumine, reisimine või ootamatute kulude katmine.
Laen kinnisvara tagatisel
Laen kinnisvara tagatisel tähendab, et laenate raha, kasutades oma olemasolevat kinnisvara tagatiseks. See tähendab, et kui te ei suuda laenu tagasi maksta, võib laenuandja võtta kinnisvara endale. Kinnisvara tagatisel laenamine võib olla kasulik suuremate laenude saamiseks või soodsamate intressimäärade saamiseks, kuid see kaasneb ka riskiga, et kui te ei suuda laenu tagasi maksta, võite kaotada oma kinnisvara. Enne sellise laenu võtmist on oluline hoolikalt kaaluda riske ja eeliseid ning konsulteerida finantsnõustajaga.
Laen auto tagatisel
Auto tagatisega laenud võimaldavad teil kasutada oma sõidukit laenulepingu tagatisena. See on hea valik, kui teil on auto, kuid vajate kiiret finantseerimist. Selliste laenude puhul on tavaliselt võimalik laenata suhteliselt suuri summasid, mis sõltuvad teie auto väärtusest.
On oluline mõista, et auto tagatisega laenu puhul võib laenuandja võtta teie sõiduki, kui te ei suuda laenu õigeaegselt tagasi maksta. Seetõttu peate olema kindel, et suudate täita oma laenuga seotud tagasimakse kohustusi.
Laen ilma sissetulekuta
Laenu saamine ilma sissetulekuta võib olla keeruline, sest laenuandjad tavaliselt soovivad veenduda, et laenu taotleja suudab laenatud summa tagasi maksta. Laenu suurust mõelge hoolikalt läbi, arvestades, kui palju raha te tegelikult vajate. Väiksema laenusumma taotlemine võib olla lihtsam kui suurema summa puhul. On äärmiselt oluline olla vastutustundlik laenuvõtja ja tagada, et suudate laenu õigeaegselt tagasi maksta. Enne laenutaotluse esitamist uurige erinevate laenuandjate pakkumisi ning võrrelge intressimäärasid ja tingimusi. Samuti kaaluge finantsnõustajaga nõu pidamist, et saada nõu oma konkreetse olukorra kohta.
Laen ilma konto väljavõtteta
Mõned Eesti laenuandjad pakuvad võimalust saada laenu ilma pangakonto väljavõtteta. See tähendab, et te ei pea esitama pangaväljavõtteid oma finantsseisundi tõestamiseks. See teeb laenutaotluse esitamise lihtsamaks ja kiiremaks.
Laen ilma pangakonto väljavõtteta võib olla kasulik neile, kes vajavad kiiresti raha, kuid ei soovi tegeleda bürokraatiaga. Siiski peaksite olema ettevaatlik ja veenduma, et mõistate laenutingimusi ja intressimäärasid enne lepingu allkirjastamist.

Laenamisega seotud küsimused ja vastused

Kui ruttu saan pärast laenutaotluse heakskiitmist raha kätte?
See oleneb laenuandjast, kuid mõned neist pakuvad kiireid laene, mis võivad olla kättesaadavad juba samal päeval.
Kas on võimalik laen tagasi maksta enne lepingujärgset tähtaega?
Jah, enamasti saab laenu tagasi maksta enne tähtaja saabumist ilma täiendavate kuludeta.
Kas on võimalik laenu taotleda, kui mul ei ole regulaarset sissetulekut?
Laenu saamine ilma regulaarse sissetulekuta võib olla keeruline, kuid mõned laenuandjad võivad pakkuda alternatiivseid lahendusi.
Milline on kõige soovitatavam viis laenu tagasimaksmiseks?
Parim viis laenu tagasimaksmiseks on järgida oma makseplaani hoolikalt ja vältida hilinemisi.
Millal oleks mõttekas kaaluda laenu refinantseerimist?
Laenu refinantseerimine on mõistlik siis, kui leiate parema intressimäära või soodsamad laenutingimused kui praeguses laenus.

Laenude võrdlused

Kui otsite parimat ja teie vajadustele kõige paremini vastavat laenupakkumist, siis allpool on esitatud kiirlaenude võrdlus ja mõned tegurid, mida peaksite kaaluma enne kiirlaenu taotlemist. Kiirlaenude intressimäärad, lepingutasud, laenuperioodid ja KKM võivad erineda erinevate laenuandjate vahel.
Bondora
Bondora kiirlaenupakkumine pakub laenusummasid vahemikus 500 kuni 10 000 eurot ning laenuperioode 3 kuni 60 kuud. Intressimäär algab 9,66% juurest (täpne intressimäär sõltub iga laenaja individuaalsest olukorrast), ja krediidi kulukuse määr võib varieeruda vahemikus 20,79% kuni 59,9%.
Personaalne intressimäär: Bondora süsteem arvutab välja iga laenaja andmete ja krediidiajaloo põhjal parima võimaliku intressimäära, mis sulle pakutav on.
Kiirem ja vähem bürokraatlik kui pangad: Saad laenu kiiremini ning ilma liigsete formaalsusteta.
Varjatud tasud puuduvad: Sa ei pea muretsema ootamatute lisakulude pärast.
Suur kliendibaas: Üle 300 000 klienti usaldavad meid oma finantsvajaduste lahendamisel.
Tagatiseta laenud ja lihtne taotlemine: Laenud ei nõua tagatist ning taotlemine on väga lihtne ja kiire.
Kiire laenupakkumine: Saad teada oma laenupakkumise vaid 5 minutiga.
Internetipõhine taotlemine: Laenutaotluse saad esitada täielikult interneti teel.
24/7 automaatne laenuprotsess: Meie teenused on kättesaadavad igal ajal, 24/7.
Laenu ennetähtaegne tagasimaksmine lisatasudeta: Võid laenu tagasi maksta varem, ilma lisakuludeta.
Igakuise laenu tagasimakse suuruse saad ise valida: Sul on võimalus valida laenumakse suurust vastavalt oma eelistustele ja võimekusele.
Ferratum
Laenusumma vahemik: Ferratum võimaldab laenusummasid vahemikus 100 kuni 5 000 eurot, mis võimaldab klientidel valida endale sobiva laenusumma vastavalt nende vajadustele.
Minimaalne laenuperiood: Laenu saab võtta isegi vaid üheks päevaks, mis annab suure paindlikkuse laenu tagasimaksmise ajakava kujundamisel.
Maksimaalne laenuperiood: Ferratum ei sea kindlat kuupäeva laenuperioodi lõppemiseks, võimaldades klientidel laenulimiiti kasutada nii kaua kui neil vaja on.
0% intress uutele klientidele: Esimesed 30 päeva on uutele klientidele intressivabad, mis tähendab, et laenates kuni 5000 eurot ja tagastades selle 30 päeva jooksul, ei pea klient maksma intressi.
Professionaalne ja sõbralik klienditeenindus: Ferratumil on kõrge Google'i reiting 4,8/5, mis näitab nende klienditeeninduse sõbralikkust ja usaldusväärsust.
Kiire protsess interneti teel: Kogu laenuprotsess on kiire ja toimub interneti teel, mis tähendab, et pole vajadust telefonikõnede või lisaküsimuste järele.
Madal intressimäär: Intressimäär algab 2% kuus, mis võib olla konkurentsivõimeline võrreldes teiste laenuandjatega.
Paindlik maksegraafik: Ferratum võimaldab kohandada maksegraafikut vastavalt klientide vajadustele ning võtta maksepuhkust või muuta maksekuupäeva lisatasuta.
Kogemusrikas pank: Ferratum on Põhjamaadest alguse saanud pank, kellel on üle 10 aasta kogemust laenuandjana, mis annab klientidele kindluse, et tingimused on läbipaistvad ja nende isikuandmeid hoitakse turvaliselt.
Creditea
Creditea pakub krediidikontot ehk krediidiliini, mille krediidi kulukuse määr (KKM) on aastas 27,24% (maksimum KKM/maksimum 45,93%). Siin on mõned näidistingimused:
Kui kasutad 1000 euro suurust krediidilimiiti fikseerimata aastaintressiga 24%, siis igakuiste maksete kogusumma on 1135 eurot ja tagasimaksete summa on samuti 1135 eurot.
Eeldusel, et krediidilimiit võetakse kasutusele kohe ja täies mahus ning makstakse tagasi 1 aasta jooksul 12 võrdse tagasimaksena.
Lisaks on võimalik valida tagasimakseperiood vahemikus 3 kuni 60 kuud. Täpsemate tingimuste ja nõu saamiseks soovitatakse külastada Creditea veebilehte aadressil creditea.ee ning konsulteerida asjatundjaga numbril 6119090. Creditea pakub klientidele paindlikkust ja võimalust kohandada oma krediidilimiiti vastavalt nende vajadustele ja maksevõimele.
Coop Panga väikelaen – tagatiseta universaalne pangalaen. Vastus mõne minutiga. Tutvu tingimustega!
Coop Pank on eestimaine pank, mis sai alguse Eesti Krediidipangast. Coop Panga esindused asuvad üle Eesti. Pangakontorid paiknevad maakonnakeskustes kus pakutakse kogu teenuste paketti. Lisaks kontoritele avatakse järk-järgult uusi pangapunkte ja igapäevased pangateenused saavad kättesaadavaks mitmetes Coopi kauplustes.
Coop Panga väikelaen on veel üks põnev võimalus, mida pakutakse nende klientidele. See on universaalne tagatiseta laen, mis on mõeldud igasuguste vajaduste jaoks. Laenu summa võib ulatuda 300 eurost kuni 15 000 euroni, võimaldades klientidel rahastada erinevaid projekte, osta vajalikke asju või katta ootamatuid kulutusi.
Laenu taotlemine on Coop Pangas lihtne ja mugav. Saate esitada taotluse panga ametlikul kodulehel või külastades lähimat pangakontorit. Laenutaotlusele antakse kiire vastus ning kui see heaks kiidetakse, saate oma raha kasutada vastavalt oma vajadustele.
Kokkuvõttes on Coop Pank usaldusväärne Eesti finantsasutus, mis pakub laia valikut teenuseid ning püüab muuta panganduse klientidele võimalikult ligipääsetavaks ja mugavaks. Lisaks on nende väikelaen hea võimalus, kui vajate kiiret rahastamist erinevatel eesmärkidel.
Credit24
Credit24 on Eesti juhtiv tarbimislaenude pakkujate hulgas ning pakub eraisikutele tagatiseta lühiajalisi tarbimislaene ja krediidikontot. Siin on mõned olulised aspektid Credit24 laenupakkumiste kohta:
Laenusumma ja laenuperiood: Credit24 võimaldab laene suurusega 50 kuni 10 000 eurot ning laenuperioode kuni viieks aastaks, mis annab klientidele valikuvabaduse oma rahaliste vajaduste rahuldamisel.
Krediidikonto limiit: Credit24 pakub laene Krediidikonto limiidi alusel, mis võimaldab klientidel võtta laenu vastavalt oma vajadustele ja maksevõimele.
Intressimäär ja KKM: Credit24 näitab laenukalkulaatoris selgelt intressimäära ja krediidi kulukuse määra (KKM), mis aitab klientidel mõista laenu maksumust. Näiteks 1000 euro laenamisel 12 kuuks fikseeritud intressimääraga 24% aastas on KKM 27,24% aastas.
Tagasimakseperiood: Credit24 võimaldab valida tagasimakseperioodi vahemikus 3 kuni 60 kuud, mis võimaldab klientidel kohandada oma maksegraafikut vastavalt oma finantsolukorrale.
Lepingutasu: Credit24 lepingutasu võib varieeruda sõltuvalt laenutingimustest. Näites mainitakse 40 euro suurust lepingutasu.
Konsulteerimine ja tingimused: Enne laenulepingu sõlmimist soovitatakse tutvuda Credit24 veebilehe tingimustega aadressil credit24.ee ning vajadusel konsulteerida asjatundjaga numbril 614 3400. See aitab klientidel olla hästi informeeritud ja teha teadlikke finantsotsuseid.
Erinevad intressimäärad: Credit24 pakub laene erinevate intressimääradega, sõltuvalt laenutingimustest ja kliendi krediidiskoorist. Näiteks 1000 euro laenamisel 12 kuuks fikseeritud intressimääraga 36,36% aastas on KKM 55,47% aastas.
Credit24 pakub mitmekülgseid laenutooteid ja võimalusi klientidele oma rahaliste vajaduste rahuldamiseks, kuid enne laenulepingu sõlmimist on oluline põhjalikult tutvuda tingimustega ning konsulteerida vajadusel asjatundjaga, et tagada parimad laenutingimused oma individuaalsele olukorrale.
MoneyZen
MoneyZen on Eesti finantsteenuste pakkuja, kes pakub erinevaid laenutooteid ja rahalisi lahendusi eraisikutele. Siin on mõned olulised aspektid MoneyZen'i laenupakkumiste kohta:
Laenusumma ja laenuperiood: MoneyZen pakub laenusummasid vastavalt klientide vajadustele, ulatudes ilmselt 50 eurost kuni 10 000 euroni. Laenuperioodid võivad kesta mitu kuud kuni aastateni, mis annab klientidele paindlikkuse oma laenutingimuste valikul.
Laenuliigid: MoneyZen võib pakkuda erinevat tüüpi laene, sealhulgas tarbimislaene, kiirlaene ja võib-olla ka krediidikontot, et katta mitmesuguseid rahalisi vajadusi.
Intressimäär ja KKM: Intressimäär ja krediidi kulukuse määr (KKM) on olulised aspektid, mis määravad laenu maksumuse. Klientidele tuleb selgitada selgelt nende laenutingimuste mõju nende maksevõimele.
Tagasimakseperiood: MoneyZen võimaldab klientidel valida sobiva tagasimakseperioodi, et kohandada laenu tagasimakseid vastavalt nende finantsolukorrale ja võimalustele.
Tingimused ja nõustamine: Enne laenulepingu sõlmimist on soovitatav tutvuda MoneyZen'i veebilehe tingimustega ning vajadusel konsulteerida asjatundjaga, et mõista täielikult oma laenutingimusi ja tagada, et need sobiksid nende individuaalsele olukorrale.
Lepingutasu: Lepingutasu võib varieeruda sõltuvalt laenuliigist ja laenu suurusest. Klientidele tuleks selgitada selgelt kõiki laenuga seotud tasusid ja kulusid.
MoneyZen pakub mitmekülgseid finantsteenuseid ja võimalusi klientidele oma rahaliste vajaduste rahuldamiseks, kuid on väga oluline olla hästi informeeritud ja teha teadlikke finantsotsuseid, mis sobivad nende individuaalsele olukorrale. Seetõttu tuleks enne laenu taotlemist põhjalikult uurida laenutingimusi ning vajadusel konsulteerida finantsnõustajaga, et tagada parimad laenutingimused.
Laenunõustamise olulisus
Laenunõustamine võib olla väärtuslik ressurss, eriti kui olete esmakordselt laenu võtmas või vajate abi keerukate finantsküsimuste lahendamisel. Kogenud laenunõustaja suudab aidata teil leida parima laenupakkumise vastavalt teie konkreetsetele vajadustele ja eesmärkidele.
Lõppsõna
Laenud on oluline osa tänapäeva majandusest ja võivad olla kasulikud erinevateks finantsvajadusteks. Kui kaalute laenu võtmist, pidage meeles meie antud nõuandeid ja olge vastutustundlik laenuvõtja. Kui teil on lisaküsimusi, siis ärge kartke küsida - oleme siin, et aidata.
Loe lisaks
Rahamaja. Tallinn (EST). Foto: Andras Kralla, Äripäev/Scanpix Baltics
 • ST
 • 10.07.23, 00:00
Kiirlaen: parimad kiirlaenu pakkujad Eestis
Loe lisaks
Väikelaen: parimad väikelaenu pakkumised Eestis
 • ST
 • 20.07.23, 00:00
Väikelaen: parimad väikelaenu pakkumised Eestis
Tähelepanu! Tegemist on finantsteenusega. Enne lepingu sõlmimist soovitame tutvuda finantsteenuse tingimustega või konsulteerida spetsialistiga.

Seotud lood

 • ST
Sisuturundus
 • 18.07.24, 11:28
Kulla hind hüppas uute rekorditeni, 2500 dollari tase on käeulatuses
Kulla hind tõusis nii dollaris kui euros uute rekorditeni. Turgude hinnangul on pärast Föderaalreservi juhi Jerome Powelli esmaspäevast sõnavõttu aina tõenäolisem, et keskpank otsustab juba septembris intressimäärasid kärpida. Just see andis lühiajalist pilti vaadates kullale tõuke ületada maikuus saavutatud tipud.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Äripäeva esilehele