11. jaanuar 1996 kell 22:00

Traadita telefonist lapsehoidja

Firmalt Ascom on turule tulnud traadita telefoni automaatvastajaga versioon. Sisseehitatud digitaalne automaatvastaja ei vaja kassetti ega muid mehhaanilisi osi. Automaatvastajasse mahub kuni 15 min teateid. Aparaati saab salvestada kaks väljaminevat teadet. Automaatvastajast on kasu ka siis, kui lahkute telefoni juurest, kuna teateid on võimalik kuulata lisaks torule ja alusele mistahes toonvalimisega telefonilt. Sissehelistamisel on teadete taasesitus koodiga kaitstud. Selle kasutamine sarnaneb mobiiltelefoni kõnepostkastile. Vähetähtis pole võimalus salvestada telefonikõnesid. Telefonis on reservtoide voolukatkestuse puhuks.

Telefonitoru on vedelkristallekraaniga, mis näitab valitud numbrit, kuupäeva, kellaaega ja peab arvestust kõnemaksumuse üle. Samuti on ekraanil automaatvastajale tulnud teadete arv koos kuupäeva ja kellaajaga ning järelejäänud salvestusaja näit.

Väikese lapsega peredele pakub telefon uudse võimalusena ruumis toimuva kuulamist torult. Nii võib rahulikult minna naabrite juurde ning jätta lapsed koju magama. Kui lapsed nutma hakkavad, on seda võimalik kõnetorult kuulata. Telefoni saab programmeerida n-ö direct call-numbri, millele helistamiseks piisab vaid vajutusest ühele nupule.

Mudelil on kahekordne turvalisus. Teiste juhtmeta telefonidega helistamine teie rahakoti arvel on välistatud enam kui 200 miljoni erineva turvakoodivariandiga. Telefoni raadio teel leviv kõne on kaitstud kõnesalastajaga, mis teeb kõnede pealtkuulamise vabalt saada olevate raadiovastuvõtjatega võimatuks. Telefon kasutab AA suurusega NiCad-akusid.

Hetkel kuum