6. veebruar 1996 kell 22:00

Naumanni fond korraldab äriideede konkursi

Äriidee võib käsitleda mistahes eluvaldkonda. Infotehnoloogia võib olla nii idee põhiobjekt kui abivahend konkurentsieelise loomiseks teistes valdkondades.

Äriideed ei pea olema lõpuni originaalsed. Soovitav on kasutada juba tuntud põhimõtteid uues kontekstis, käsitleda veel juurutamata ideede teostamist Eesti tingimustes, mitmesuguste eri ideede ühendamist uuel kvalitatiivsel tasandil. Samuti on tervitatavad ideed seadusandluse, infrastruktuuri, innovaatikasõbralikkuse vms soodsamaks muutmiseks, mis aitaksid Eestil kohaneda infoühiskonna nõuetega.

Ideekonkursil võivad piiranguteta osaleda kõik üksikisikud ja ühendused.

Vabas vormis esitatud idee peaks mahtuma kuni kolmele leheküljele ja olema saadetud hiljemalt 24. veebruariks Interneti aadressil [email protected]

Kõik sisukad ideed avaldatakse konverentsi koduleheküljel (http://www.bcs.ee/meedia) ning soovijatel on võimalik nende kohta avaldada oma arvamusi ja kommentaare. Kolme parema töö autorid saavad oma ideid tutvustada konverentsil.

Rahvusraamatukogus 9. märtsil korraldatava konverentsi «Eesti tee meediaühiskonda» peaorganisaator on Friedrich Naumanni fond.

Põhiettekannetega esinevad Tartu ülikooli sotsiaalteaduskonna dekaan Marju Lauristin, ASi Levikom juht ja ringhäälingute liidu juhatuse esimees Tõnis Palts ning ASi Trio president Rein Lang. ÄP

Hetkel kuum