28. mai 1996 kell 22:00

Plaadid seina kulumatu seguga

Kulumatu ja ilmastikumõjudele vastupidav segu on veekindel, st vesi ei avalda kahjustavat mõju kivistunud seguainele. Kasutamisel ei ole vaja mingeid erilisandeid, segada tuleb ainult puhta veega. Segu on saadaval kahes värvitoonis -- hall ja valge. Valge sobib õhukestele ja heledatele, hall paksematele ja tumedamatele plaatidele.

CT-300 sobib kasutamiseks kahhel-, klinker- ja mosaiikplaatide, samuti ka naturaalsest kivist plaatide kinnitamiseks seinale ja põrandale nii kuivades, niisketes kui ka märgades ruumides. Samuti basseinide, terrasside, fassaadide katmiseks igat liiki keraamiliste plaatide ning klaasmosaiigiga. Võib kasutada nii sise- kui ka välistöödel.

Kui kasutada seda kuivsegu koos kõvendiga Nicobond E2002, on nakkuvus eriti tugev ja võimaldab plaatida ka metalli, asfalti, vineeri, PVC-baasil valmistatud põrandaid jt poleeritud ning glasuuritud pindu.Plaatida ei soovitata temperatuuril +5 °C. Plaaditav pind peab olema puhas ja tolmuvaba. Väiksemad ebatasasused võib tasandada sama seguga. Lahtine värv, õli või määre tuleb eemaldada. Pinnad on soovitav eelnevalt kruntida, eriti rabedad ja poorsed pinnad. Selleks on sobilik Nicobond Primer -- spetsiaalne akrüülemulsiooni baasil vedelik plaaditavate pindade ettevalmistamiseks.

Valmis segu on kasutatav kaks tundi, mistõttu ei tasu valmistada rohkem segu, kui jõuatakse selle aja jooksul ära kasutada. Plaaditud pind kuivab 24--48 tundi. Lõplikult kõvastub kahe nädalaga.

Hetkel kuum