25. juuni 1996 kell 22:00

Arno Narro saab Ofeliast lõpparve

Ofelia asedirektori Tomi Ovaska sõnul otsustati Narro tööleping lõpetada osapoolte kokkuleppel ja mingeid süüdistusi ei ole ettevõtte endisele tegevdirektorile esitatud. «Täna peaks ta veel viimast korda firmasse tulema ning siis esitame talle lõpparve,» teatas Ovaska.

Eile pärast ajutist tegevuskeeldu taas tootmist alustanud Ofelia omanikud otsivad praegu uut tegevdirektorit. «Suve jooksul peaksime uue inimese leidma,» lausus Ovaska.

Ta märkis, et uue tegevdirektori kandidaadid ei pea olema ilmtingimata varem seotud alkohoolsete jookide tootmisega.

Ofelia tegevjuhtkonda kuuluvate teiste firma töötajate saatuse kohta ei osanud Ovaska midagi täpsemalt öelda. «Juhatus andis meile volitused, et nendega veel läbirääkimisi pidada,» lausus Ovaska.

Narro ja teised Ofelia tegevjuhid saadeti puhkusele mai lõpul, kui rahandusministeerium esitas tolliameti taotlusel majandusministeeriumile kirjaliku ettepaneku Ofelia tegevuslitsents peatada. Majandusministeeriumi litsentsikomisjon peatas kõik firma tegevuslitsentsid ajutiselt 4. juunil, kuna tolliamet süüdistas firmat tollieeskirja korduvas rikkumises.

Eelmisel kolmapäeval suurem osa Ofelia tegevuskeelde tühistati, kuid lõplikult keelustati viina ja piirituse eksport ja import. Ofelia tööd juhivad alates mai lõpust Primalco töötajad.

Hetkel kuum