6. märts 1997 kell 22:00

ESS alustas kulleriteenuse osutamist

«Hansapank pakkus kulleriteenuse meile välja ise, et loobuda põhitegevusega mitte seotud aladest ja teha postside pidamine kontorite vahel odavamaks, ütles Elerand.

ESS võitis Hansapanga korraldatud konkursi, kus oli peale tema veel vaid üks osavõtja.

«Et teha korralik kulleriteenus, on meil abiks olnud ka Soome vastava ala spetsialistid,» märkis ta. Eleranna sõnul on ESS uurinud Tallinna kulleriteenuste turgu ja veendunud, et tööd siin jätkub.

ESSi eelised võrreldes võimalike konkurentidega seisnevad selles, et meil on olemas oma juhtimiskeskus ja side, samuti on kõik meie kullerid saanud turvatöötaja väljaõppe, rääkis Allan Elerand.

«Soovime saada päris suureks ja konkurentsivõimeliseks tegijaks kulleriteenuste alal, võrrelduna selliste suurte ja tuntud firmadega nagu DHL ja TNT,»selgitas ta, lisades, et selle aasta põhieesmärk on siiski süüa end tugevalt sisse Tallinna turule.

Praegu käivad läbirääkimised mitmete suurte turismifirmadega ja põhimõte on selles, et teenus peab olema majanduslikult tasuv mõlemale poolele, ütles Elerand.

«Esimese paari päeva töö kohta ei saa mitte midagi halba öelda, ESSi kulleriteenus on käima läinud täiesti normaalselt,» nentis Hansagrupi turvalisusejuht Mati Laiv.

Hetkel kuum