3. september 1997 kell 22:00

Tooteesitlejatele uus projektor

SVGA resolutsioon:- kuni 1152x870

Heledus:- 500 ANSI luumenit

- Kasutajasõbralik AutoSync

- neli sisseehitatud HIFI kõlarit

- integreeritud zoom- -funktsioon

- sisend kuuele andme-, video- ja audiokanalile

- Turule on jõudnud grafoprojektor Impression A4, mis eristub konkureerivatest toodetest oma kompaktsuse ja multimeediavõimaluste paljususe poolest.

Uus seade ei ole suurem kui A4-formaadis leht. Samuti kaalub Impression A4 ainult 5 kg.

Ostjatele ühtse võrdlusbaasi andmiseks on ASK välja töötanud nn kompaktsusteguri (ultraportability factor) mõiste. Selle kohaselt tuleb grafoprojektori kompaktsusteguri arvutamiseks korrutada tema maht (cm3) kaaluga (kg) ja jagada tulemus tuhandega: mida väiksem on kompaktsustegur, seda paremini sobib grafoprojektor reisile kaasavõtmiseks. Impression A4 kompaktsustegur on ainult 50, mis ületab teiste sama klassi projektorite vastavat näitajat 15--100% võrra.

Uus grafoprojektor sobib eriti hästi kasutamiseks nendele müügi- ja turundusspetsialistidele, kes peavad sageli korraldama tooteesitlusi väljaspool kontorit ja nõuavad hea kvaliteediga esitlustehnikat.

Lisaks kompaktsusele etendavad kliendi jaoks olulist rolli ka sellised näitajad nagu resolutsioon, heledus ja ühilduvus. Impression A4 normresolutsioon on SVGA ning heledusenäit 500 ANSI luumenit.

Hetkel kuum