11. september 1997 kell 22:00

12. septembril kell 19 vene draamateatris komöödia "Säärane soolikas" pilet kuni 100 krooni

Täna õhtul etendab Endla teater pealinnas viimast korda muusikalist komejanti Kreutzwaldist, Koidulast, Jakobsonist ja papa Jannsenist. Lavastuse sõnalise poole sepitses humorist Andrus Kivirähk, muusika on loonud Priit Pajusaar. Peaosades on Kuldse Trio liikmed. Ärkamisaegne lugu tõotab hoida publiku kogu aeg naerupinges.

Täna õhtul toimub Uuel tänaval vanalinna muusikamajas hubane ja romantiline kontserdiõhtu, mille sisustab Tõnis Mägi. Vanalinna muusikamaja erineb tavapärastest suurtest kontserdipaikadest ja pubi tüüpi esinemiskohtadest intiimsuse ja väljapeetud õhkkonna poolest.

1993. aastal vändatud kõmulisele filmile «Jurassic Park» valmis Steven Spielbergi käe all järg, mis efektide ja tempokuse poolest ei jää alla tema eelmisele dinosauruste loole.

Costa Rica rannikul hakkavad taas peaaegu saladuslikult ootamatult müttama võimsad dinosaurused. Filmile kirjutas muusika mitu Oscarit võitnud John Williams, osades on tuntud näitlejad Jeff Goldblum, Julianne Moore, Arliss Howard jt.

Suur-Karja tänava galeriis Vaal on näitus, mida võiks külastada kogu perega. Väljapanek on tulemus laste kunstistuudio Sally Stuudio projektist «Hea ja halb». Lapsi juhendasid meie tuntud kunstnikud, sh Jaan Toomik, Raivo Kelomees. Laste arusaam ümbritsevast maailmast on üllatav ja armas, ehk veidi mõtlema panev.

Viljandi teater rõõmustab tallinlasi kolme lavastusega, mis kuuluvad Eesti kirjandusklassikasse. Täna õhtul saab vaadata A. Kitzbergi lustlikku «Kosjasõitu», mida ilmestab elav rahvamuusika.

Homme õhtul etendub tõsisem lugu «Hei, Luciani», mis on koostatud Friedebert Tuglase novellide põhjal. Möödunud aastal pärjati lavastus ka Kultuurkapitali preemiaga. Pühapäeva õhtu möödub Jaan Oksa «Küpressimäega».

Hetkel kuum