Ühine valvur välisuksel

22. september 1998, 00:00

Selles süsteemis on korraga kasutusel 8 neljakohalist koodi ning võimalik on kasutada 256 telefoni. Koodpaneelil on süsteemi olekut näitavad lambid.

Taimeri lisamisel saab süsteemile omistada 3 aega, mille vältel uks on avatud või suletud. Lisada saab ka display ning toimingute- ja videomooduli, mis võimaldab näha ukse taga olijat.

Toimingutemoodul sisaldab 16 toimingujuhist, sinna saab sisestada elanike nimesid. Töökeelteks on itaalia, inglise, prantsuse, hispaania ja saksa keel.

Süsteem on hõlpsasti paigaldatav ning kaabeldus on minimaalne. See teeb süsteemi varasematega võrreldes odavamaks. Digitaalne fonolukk sobib suurde elumajja ja büroosse.

Andrus Künnapas
Ektaco läbipääsusüsteemide suunajuht

Eestis veel mitte kasutatud Urmet Domuse digitaalne fonolukksüsteem on nii tehnilisest kui kujunduslikust küljest täielikult konkurentsivõimeline teiste suurtes korrusmajades kasutatavate süsteemidega. Arvestades ühendatavate telefonide suurimat arvu, võib teda kasutada isegi kuni 60korruselises majas.

Tänu kahesoonelisele kaablile on süsteemi paigaldamine lihtne ja odav. Ka seadme enda hind on Eesti tingimustes täiesti vastuvõetav.

Positiivne on ka display'olemasolu. See annab võimaluse näha, kas kood on õigesti sisestatud.

Toote vandaalikindlust tõstab see, et kasutatud pole plastmassosi, vaid duralumiiniumi.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
28. November 2011, 19:04

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing