21. september 1998 kell 22:00

Ühine valvur välisuksel

Selles süsteemis on korraga kasutusel 8 neljakohalist koodi ning võimalik on kasutada 256 telefoni. Koodpaneelil on süsteemi olekut näitavad lambid.

Taimeri lisamisel saab süsteemile omistada 3 aega, mille vältel uks on avatud või suletud. Lisada saab ka display ning toimingute- ja videomooduli, mis võimaldab näha ukse taga olijat.

Toimingutemoodul sisaldab 16 toimingujuhist, sinna saab sisestada elanike nimesid. Töökeelteks on itaalia, inglise, prantsuse, hispaania ja saksa keel.

Süsteem on hõlpsasti paigaldatav ning kaabeldus on minimaalne. See teeb süsteemi varasematega võrreldes odavamaks. Digitaalne fonolukk sobib suurde elumajja ja büroosse.

Andrus Künnapas

Ektaco läbipääsusüsteemide suunajuht

Eestis veel mitte kasutatud Urmet Domuse digitaalne fonolukksüsteem on nii tehnilisest kui kujunduslikust küljest täielikult konkurentsivõimeline teiste suurtes korrusmajades kasutatavate süsteemidega. Arvestades ühendatavate telefonide suurimat arvu, võib teda kasutada isegi kuni 60korruselises majas.

Tänu kahesoonelisele kaablile on süsteemi paigaldamine lihtne ja odav. Ka seadme enda hind on Eesti tingimustes täiesti vastuvõetav.

Positiivne on ka display'olemasolu. See annab võimaluse näha, kas kood on õigesti sisestatud.

Toote vandaalikindlust tõstab see, et kasutatud pole plastmassosi, vaid duralumiiniumi.

Hetkel kuum