29. september 1998 kell 22:00

Esikumatt säästab hoone hoolduskulusid

Uudse struktuuriga Enhance'i esikumatid imavad 30--70% rohkem niiskust kui tekstiilporivaibad. Tõhusa puhastusvõimega esikumatt on valmistatud kahest erineva jämedusega polüproüleenkiust, millest üks imab vett ning teine eemaldab ja peidab peent pori. Enhance'i matid imavad 0,66 liitrit vett ruutmeetri kohta, enne kui vesi edasi kandub.

Mati kindla mustri järgi paigaldatud aasalised kiud kinnituvad vinüülpõhjale, mis hoiab pori ja vee enda sees. Jalanõude küljest eemaldatud vesi ja tolm kogunevad pinna alla mati sisse, mis säilitab sellest hoolimata hea väljanägemise.

Ühtlasi ka libisemist takistavad porimatid on mõeldud siseruumidesse: kauplustesse ja kaubamajadesse (taluvad ostukärudega sõitmist), hotellidesse ja restoranidesse, kohvikutesse, kontoritesse jm ühiskondlikesse hoonetesse. Esikumatid paigaldatakse sissekäikude juurde, eeskodadesse, sisekoridoridesse jm, kus päevas käib alla 1500 inimese.

Mati puhastamiseks piisab selle puhtaks raputamisest ja tolmuimejaga ülekäimisest. Koha käidavuse ja mati määrdumise järgi pestakse neid aeg-ajalt survepesuri ja neutraalse puhastusainega.

Hetkel kuum