11. märts 1999 kell 22:00

Valga liha- ja piimatootmiskoondise Otepää tsehhil pole toodangu turustamisega mingeid probleeme, pigem on raskusi tooraine varumisega. Otepää, Põlva ja Tartu autod sõidavad piimaringe praktiliselt kõrvuti ning koguvad ainult 5 tonni piima päevas.

Riigikogu riigikaitsekomisjoni esimees Rein Helme kinnitab, et Eestisse luuakse aasta jooksul laskemoonatehas, mille toodangut plaanitakse lisaks Eestile turustada ka Lätis, Leedus ja teisteski riikides. Laskemoona kõrval võiks Helme sõnul toota ka relvi, mis tugevdaks kindlasti Eesti poliitilist positsiooni rahvusvahelises plaanis.

Rahandusminister Heiki Kranich tegi riigikogu sotsiaaldemokraadist liikmele Ardo Ojasalule ettepaneku asuda Viljar Aroni asemel maksuameti peadirektori kohale. «See on ettepanek, millest ei ole võimalik keelduda,» nentis Ojasalu.

Tallinna linnavalitsus sõlmis Stockmanniga salaprotokolli, mille järgi linnavalitsus kohustub likvideerima Tallinna paberivabriku territooriumil asuva ASile Knocke kuuluva hoone viie aasta jooksul pärast selle valmimist. Knocke arvamusel pole hoone kohta sellise nõude esitamine võimalik, kuna ehitis koos krundiga kuulub neile. Sellega on arvestatud ka linna planeerimisel ning kõik projektid on ametlikult kinnitatud.

Hetkel kuum