Raimo Ülavere • 28. märts 2000 kell 11:45

Koger & Partnerid sai ISO kvaliteedisertifikaadi

Ehitusfirma AS Koger Partnerid sai Bureau Veritaselt kuuenda Eesti ehitusfirmana ISO 9001 kvaliteedisertifikaadi ehituse peatöövõtu ja projektide juhtimise alal, teatas ettevõte.

'Enne Koger Partnereid on ISO kvaliteedisertifikaadi sel alal saanud ainult Eesti suurimad ehitusettevõtted, mistõttu on see meie aastavanusele veel suhteliselt väiksele firmale oluline samm,' märkis Andres Koger. Tema sõnul annab kvaliteedisertifikaadi olemasolu tellijale lisatagatise nii ehitaja valikul, ehituse käigus kui ka pärast objekti valmimist selle garantiiajal. Kogeri sõnul muutub ISO-sertifikaadi olemasolu tulevikus järjest tähtsamaks, et ehitusfirma saaks suurematel ja keerukamatel ehitus-konkurssidel iseseisvalt osaleda.

Koger Partnerid on 1999. aasta märtsis ehitusettevõtja Andres Kogeri poolt pärast Eesti ühe suurima ehitusfirma FKSM juhatuse esimehe kohalt lahkumist asutatud ehitusjuhtimisfirma. Koger Partnerid alustas töid oma esimesel objektil augustis 1999 ning tänaseks on firmas 15 töötajat.

Hetkel kuum