Madli Zobel • 8. november 2000 kell 16:00

Homne eelinfo

Majandusminister Mihkel Pärnoja avab ekspordiseminari 'Ekspordi finantseerimine ja garanteerimine' hotell Olümpia konverentsikeskuses.

Viljandis on lihafoorum, mille eesmärk on leida kuidas saavutada stabiilsus Eesti lihasektoris ja muutuda konkurentsivõimeliseks.

Riigi Tarbijakaitseamet korraldab koostöös Euroopa Liidu Phare projekti ja Soome Avaliku Sektori Juhtimisinstituudiga seminari eesmärgiga tutvustada Eesti Vabariigi Valitsuse määruse eelnõud 'Tarbija hindadest teavitamise eeskiri'.

Toimub foorum 'Energeetika 2000 - energiaturg täna, lähitulevik ja arengustenaariumid 15 aastaks'

Välislaenude komitee koosolek rahandusministeeriumis - arutusele tulevad protseduurireeglid, uute laenude finantseerimisvajadused ja olemasolevate laenude refinantseerimine ja laenude pikendamise ja kustutamise taotlused.

Ajandusministeeriumi eurointegratsiooni asekantsler Signe Ratso tutvustab majandusministeeriumi tegevusvaldkondadega seonduvat värskes Euroopa Komisjoni eduaruandes.

Kahepoolsed läbirääkimised riigi ja omavalitsustöötajate ametiühingute liiduga riigiteenistujate ja töötajate palgakorralduse põhimõtete ja 2001 palgatingimuste üle

Riigikohu menetleb kolme seaduseelnõud, teiste seas Keskfraktsiooni algatatud eelnõud, mis sätestaks nõudmised õiguskantsleri isikule.

Hetkel kuum