Äripäev korraldab kongressi väikeettevõtetele

Inno Tähismaa 25. jaanuar 2001, 08:01

Järgmisel kolmapäeval korraldab Äripäev koos Hansapangaga väikeettevõtete kongressi, kuhu on oodata rekordarv osavõtjaid.

Mõne nädalaga on kongressile registreerunud ligi kakssada osalejat.

Ettevõtmise eesmärk on väärtustada väike- ja keskettevõtlust, tuua esile nende tähtsust majandusele ja kiiret kasvupotentsiaali. Kongressil esinevad peaminister Mart Laar, Hansapanga äripanganduse direktor Alo Lillepea, investeerimispankur Rain Lõhmus, Eesti edukaima koolitusfirma juht Peep Vain, Äripäeva peatoimetaja Igor Rõtov ja ettevõtlusorganisatsioonide juhid Riivo Sinijärv, Mart Relve ja Lauri Aaspõllu.

Äripäeva peatoimetaja Igor Rõtovi sõnul on kiiresti arenevate väikeettevõtete plussiks võime luua töökohti, vahetu ja täpne juhtimine, kiirus ja paindlikkus.

Ettekannetes käsitletakse riigipoolset tuge kiireks kasvuks, pangale mõjuva äriplaani esitamist, infotehnoloogiat, erinevate juhirollide ühendamist väikeettevõttes ja ettevõtlusliitude väikeettevõtteile pakutavast toest.

Samal päeval ilmub ka Äripäeva eriväljaanne Gaselli TOP, mis hõlmab 700 viimastel aastatel kiire arengutempoga silmapaistnud väike- ja keskettevõtet.

Täpsemat infot toimuvast leiad <#siit=https://www.index.ee/aripaev/loe.asp?P_ID=26 LID=1>.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing