Päikeseprillid lähevad värvi

Liivi Kupits 04. mai 2001, 00:00

2001. aastal järgivad päikeseprillide kevad-suve trendid rõivamoe suundumusi. Eelmiste hooaegade minimalism on asendunud rikkaliku värvigamma, uudsete vormide ning põnevate materjalide kombinatsioonidega.

 • Punakaslilla on hooaja kõige kuumem värvitoon. Levinud on erinevad varjundid alates õrnroosast kuni rikkaliku bordoopunase ning tumelillani.

 • Klassikalised kuld- ja hõberaamid on muutunud massiivsemaks ning disainilt julgemaks. Raamide kaunistamisel on kasutatud rohkesti dekoratiivdetaile, millest levinuimad on värvilised kivikesed ning pärlid. Mõnel juhul on kivikestega kaunistatud ka prilliläätsed.

 • Maskprillid on hooaja uudseim vorm, mida pakutakse nii erinevas suuruses kui ka värvitoonis. Esindatud on sinised, rohelised ning roosad toonid kuni kuldseteni välja. Ekstravagantseimad maskprillid katavad suurema osa näost. Enamjaolt on maskprillid ilma raamita, st prilliläätsed on kruvidega ühendatud metallist või plastikust sangade külge.

 • Eelmisel hooajal taas moodi läinud piloodiprillid on sel kevadel rõõmsamates värvitoonides. Klassikaliste piloodiprillide kõrval esineb ka voolujoonelisemaid ning naiselikumaid vorme.

 • Hooaja naelaks on graveeritud läätsedega päikeseprillid. Enamasti on graveeringud tagasihoidlikult läätsede äärtel, mõnel puhul on mustriliseks graveeritud kogu läätse pind.

 • Päikeseprillide dekoreerimiseks kasutatakse rohkesti loomamustreid. Traditsioonilise kilpkonnakilbi tooni kõrvale on ilmunud rohkesti leopardi- ning tiigrimustreid.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

  Vaata kogu kava
  Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
  25. November 2011, 09:09
  Otsi:

  Ava täpsem otsing