Porsche mehed ühe mütsi all

08. juuni 2001, 00:00

Eesti Porsche Klubi loodi 1996. aastal. Idee algatajateks olid Porsche-omanikud Oliver Herne ja Toomas Kiisküla, kes on ka aastal 2001 klubi juhatuse liikmed. Kolmas juhatuse liige on James Herne.

Esimene suurem kokkutulek toimus 1997. aastal Otepääl, Beach Partyga samal ajal. Sellest sai ka traditsioon ? EPK koguneb igal aastal Beach Party ajaks Otepääle. Et oma Porschet paremini tundma õppida ja sõidumeisterlikkust suurendada, selleks on EPK-l kaks võistlussarja: üks mõeldud ainult Porsche 924 võistlusautodele (nn 924 Cup) ja teine kõigile Porschedele. Viimasena mainitud sarjas käib sõit ühekaupa, vaid aja peale, kuna keegi ei taha oma kallist autot ära mõlkida. Mõlemas sarjas on kuus etappi aastas.

Lisaks kohalikele üritustele võetakse osa ka teiste maade Porsche klubide üritustest. EPK-l on sidemed üle maailma.

EPK liikmeks soovijale on kolm peamist tingimust: ta peab olema vähemalt 18aastane, tal peab olema isiklik Porsche sportauto ning ta peab aktiivselt osa võtma klubi üritustest. 6?12 kuu jooksul alates sooviavalduse esitamisest otsustatakse, kas liikmeksastumise taotlus rahuldatakse või mitte. EPK aastamaks on 500 kr, lisaks liikmeksastumise tasu 500 kr.

Aastal 2000 oli EPK-l paarkümmend üritust, kus kokku saadi, Porsche-juttu aeti ja autodega võisteldi. Ega selgi aastal ürituste graafik hõredam ei ole.

___________________________________________

http://www.porsche-club.ee

___________________________________________

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 09:09
    Otsi:

    Ava täpsem otsing