Viktoria Korpan • 3. detsember 2001 kell 11:23

Atlase traadita interneti püsiühenduse kuutasu odavneb 1,4 korda

Alates 1.jaanuarist 2002 odavneb Eesti Telefoni Atlase traadita interneti püsiühenduse kuutasu 1,4 korda 688 kroonile ja liitumistasu 1,5 korda 1324 kroonile.

Atlase traadita interneti püsiühenduse liitumistasu ja kuutasu sisaldavad ka WDSL klienditerminali renti ning tavatelefoni liitumis- ja kuutasu.

Atlas WDSL (Wireless Digital Subscriber Line) võimaldab piiramatu kasutusajaga interneti püsiühendust ning samaaegselt ka digitaaljaama tavatelefoni teenuseid. Atlas WDSL on moeldud kasutamiseks piirkondades, kus puudub kaablivork, kuna WDSL-ühendus toimib raadiolainete abil.

Atlas WDSL allalaadimiskiiruseks on kuni 256 kilobitti sekundis ja üleslaadimiskiiruseks kuni 64 kilobitti sekundis. Atlas WDSL kasutaja saab ka tasuta e-posti aadressi, tasuta kodulehekülje püstitamise voimaluse ja tasuta kettaruumi Atlase serveris e-posti (kuni 5 MB) ja kodulehekülje (kuni 5 MB) hoidmiseks.

Traadita interneti püsiühenduse Atlas WDSL leviala on hetkel Tabasalus, Mähel ja Muugal.

Lisainfot Atlas WDSLi kohta ja levikaarti saab vaadata Atlase <#koduleheküljelt= http://www.atlas.et.ee/tooted/atlas_wdsl.html>.

Hetkel kuum