Ülo Toomsalu • 1. aprill 2002 kell 6:33

Ülevaade tänastest ajalehtedest

Eesti Päevaleht:

Kriminaalpolitsei tabas eile õhtul kahe tunniga mehe, kes isikliku tüli järel haavas raskelt Eesti üht tuntuimat kohtunikku Merle Partsi.

Asjatundjaid ehmatas narkouuringu tulemus, mille kohaselt alustab suur osa lastest uimastite müümist enne kui tarbimist.

Majandus- ning teede- ja sideministri nõunik Heido Vitsur lubab teha kõik, et euromärgistuseta bensiin oleks müügil ka pärast 1. jaanuari 2003.

Postimees:

Keskkriminaalpolitsei pidas eile õhtul kinni Eero (28), kes kell 19.08 oli tulistanud väidetavalt isiklikel põhjustel Järve Selveri lähedal Tallinna linnakohtu kohtunikku Merle Partsi.

Aastaks 2005 peaksid olema lõppenud ettevalmistused ETV II kanali avamiseks, mis keskenduks kultuurile, haridusele ja vähemustele suunatud saadetele, ütles ETV juhatuse esimees Ilmar Raag. Uus programm võib olla juba digitaalne.

Eesti vanima liikmeskonnaga erakonnad on Sotsiaaldemokraatlik Tööpartei (keskmine vanus 62 aastat) ja Rahvaliit (57 a), noorima liikmeskonnaga on Vabariiklik Partei (27 a) ja ÜVE - Res Publica (33 a).

SL Õhtuleht:

Eile kell 7.08 õhtul tulistas kurjategija Tallinnas Järve Selveri mööblipoe parklas linnakohtu kohtunikku Merle Partsi. Ta on raskesti vigastatud. Tulistamises kahtlustatakse 28aastast Eerot, kelle politsei paar tundi hiljem kinni võttis.

Hetkel kuum