Ülo Toomsalu • 3. september 2002 kell 6:06

EPL: Tallinna Vee tõttu venivad teetööd pealinnas

Tallinna kommunaalameti kinnitusel põhjustab Tallinna Vesi pealinna tee-ehituses probleeme, mis venitavad kogu ehitustähtaega.

?Probleeme on olnud ehitustempodega,? kinnitas kommunaalameti juhataja Ain Valdmann Eesti Päevalehele. ?Tööd on hakanud sügise peale jääma, kuid samas tuleb öelda, et olime Tallinna Vee eelmise juhtkonnaga puhta hädas. Ei saanud esimeseks lumeks uut teekatet tagasi. ?Kuigi oht on ka nüüd olemas, pole vaja seakisa teha, märkis Valdmann.

Tema sõnul tuli ASi Tallinna Vesi näiteks tagant torkida praeguseks lõpetatud Tuukri ja Luise tänava tee-ehitustel. ?Praeguseks on meil sõlmitud kokkulepe, et nemad käituvad hästi ja meie käitume hästi,? lisas Valdmann. ?Selleks meid peetakse, et probleeme lahendada,? lisas ta.

Meil on suve jooksul säästva arengu ja planeerimise ametiga (SAPA) olnud mõningaid lahkarvamusi ehitustööde tähtaegade teemal, kinnitas Tallinna Vee avalike suhete juht Karita Sall. Tema sõnul on nüüdseks lahendused leitud.

Tallinna Vee võrkude juhataja Meelis Eldermann ütles, et eilsel kohtumisel SAPA esindajatega lepiti kokku, et Vabaduse puiestee eelvoolud, mis garanteerivad sadevee äravoolu Nõmme ühe tihedama liiklusega tänavalt, ehitatakse välja oktoobri alguseks, nagu kokku lepitud.

?Enam probleeme pole, kõik kokkulepped on olemas,? lausus Karita Sall. ?Eile lepiti SAPAga kokku, et liiklust on võimalik tõrgeteta ümber korraldada.?

Hetkel kuum