Kristiina Randmaa • 8. detsember 2003 kell 13:16

Keskerakond: korralikku tööd tegevaid ehitusfirmasid on vähe

Keskerakond põhjendab linnaametnik Vahur Keldrima suunatud kahtlasi riigihankeid korralikku tööd tegevate ehitusfirmade vähesesuga.

'On kurb, kui üks ärileht on oma nõudmistes nii ebajärjekindlad,' teatab Keskkerakond pressiteates.

'Kord otsitakse Keskerakonna või erakonna liikmete süüdistamiseks suvalisi põhjuseid ja seoseid sellest, et ehitustöid teostavad suured ehitusettevõtjad. Samas ei näi Äripäevale sobivat ka see, kui väiksemamahulisi töid teostavad väiksed, aga kvaliteetset tööd pakkuvad ehitusfirmad. Nagu teab iga ehitustöödega kokku puutunud inimene, on korralikku tööd tegevaid firmasid vähe ja kõigi tallinlaste huvides saab olla ainult see, et iga töö teostamiseks leitakse seaduslikke võimalusi kasutades kiireim lahendus mõistlikuima hinna eest.

Keskerakond toetab Tallinnale vajalike sotsiaalobjektide kiiret ehitamist mõistliku hinnaga.

Seega jääb meil taas põhjust viidata Äripäeva varjatud motiividele ja otsida põhjust nö esikaane löögiks hoopis täna, esmaspäeval, jätkuma pidanud kohtuprotsessist Edgar Savisaare hagis Äripäeva vastu.

Loodetavasti leiab sotsiaal- ja tervishoiuameti poolne tegevus kiire ja ühese ammendava õigusliku hinnangu,' lõppeb Keskerakonna pressiteade.

Hetkel kuum