Ülevaade tänastest ajalehtedest

23. jaanuar 2004, 08:39

Eesti Päevaleht:

Välisminister Kristiina Ojuland on üks kandidaate 45 riiki ühendava Euroopa Nõukogu peasekretäri kohale. Ojuland ei soovinud ise oma võimalusi kommenteerida, kuid Eesti Päevalehe andmetel on ta lubanud paari nädala jooksul otsustada, kas ta nõustub ametlikult kandideerima.

Põllumajandusministeeriumi hinnangul võib banaanikilo hind Eestis selle aasta lõpuks tõusta kuni 22 kroonini, kui Euroopa Komisjon ei anna Eesti puuvilja hulgimüüjatele võimalust importida kolmandatest riikidest banaane kvoodi alusel.

Kaiu vallas haigestusid üleeile pärast Eco kuivtoidu söömist tõupuhas ?oti lambakoer, kaks kutsikat ning kassipojad. Kümnekilone pakk kanalihast valmistatud kuivtoitu oli ostetud möödunud reedel Paide Säästumarketist.

Uuele ooperiteatrile asukoha leidmiseks moodustatud komisjon on oma töö lõpetanud ja kultuuriministrile esitatakse kooskõlastamiseks ettepanek reserveerida uuele teatrile maa-ala Petrooleumi tänava pikenduse, Põhjaväila ja mere vahelisel alal.

Postimees:

Eesti Geenivaramu ning selle rahastamiseks loodud firma EGeen suhted on katkemas, sest EGeeni Ameerika investorid lõpetasid varamu rahastamise, soovides selle eesmärkide muutmist.

Uus jäätmeseadus toob endaga lisaks saastemaksu suurenemisele osas Eesti piirkondades kaasa ka prügiveo hinna tõusu, sest väikesed veopiirkonnad vähendavad vedajate efektiivsust.

Tööinspektsiooni mullustest kontrollreididest jaekaubandus- ja toitlustusettevõtetesse selgus, et enam kui pooled kontrollitutest ei tunne tööseadusi või ei hooli neist.

Justiitsministeerium tahab taastada kinnistuskannete muudatuste menetlemise kolmekuulise tähtaja, kuigi alates jaanuarist pidi see lühenema ühele kuule.

Pärnu Postimees:

Paitec Elektroonikal on Papiniidus katuse alla jõudnud 3400ruutmeetrine uus tootmishoone, kuhu elektroonikafirma kavatseb sisse kolida aprillis.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing