Ülevaade tänastest ajalehtedest

10. veebruar 2004, 08:47

Eesti Päevaleht:

Valitsus teeb neljapäeval riigikogule ettepaneku kiita heaks otsus, mis pikendab Eesti kaitseväelaste juunis lõppevat julgeolekumissiooni Iraagis kuni 2005. suveni.

Kuigi õpetajatele on selle aasta riigieelarves ette nähtud 12-protsendine palgatõus, pole enamik neist tänaseni saanud sentigi rohkem palka kui eelmisel aastal, haridusministeeriumi väitel on palgatõus kinni vaid ühe määruse taga.

Rootsi elektroonikakontsern LGP Allgon avab Tallinna külje all sel aastal uue tehase, kust hakkavad saama toodangut mobiiltelefonide tootjad Nokia ja Siemens.

Erimeelsusi tekitanud maavanemate ja regionaalministri staatus leidis koostöökojas rahumeelse lõpu, mille järgi maavanemate rolli ei nõrgestata ning neid hakkab ametisse nimetama regionaalminister Jaan Õunapuu.

Postimees:

Kui võrrelda Tallinnas kolme aastaga parkimiskorralduse ja kontrolliga teenitud ning sellest erafirmale Falck Eesti makstud summasid, nähtub, et leping on praegusel kujul kahjulik ja selle lõpetamine tasuks ära juba paari kuuga.

Vene välisministeeriumi ametniku sõnul kaovad Eesti ja Venemaa vahelised topelttollid tõenäoliselt 1. maist pärast ELi laienemist, ametlikult ei ole ükski Eesti ametkond idanaabrilt sellist sõnumit siiski saanud.

Riiklik eksamikeskus kavatseb veel sel aastal muuta tavapärast viiepallist hindamissüsteemi, millega pole rahul ka kooliõpilased, pidades seda liiga segaseks ja üldistavaks.

Ligi 10 000 toiduainete müügi või tootmisega seotud ettevõtet peaksid oma varude suurust Euroopa Liitu astumise hetkel deklareerima, johtub põllumajandusministeeriumi kirjutatud seaduseelnõust.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing