Ühinenud Ajakirjad toob Cosmopolitani Eesti turule

07. mai 2004, 17:07

Ühinenud Ajakirjad toob ajakirja Cosmopolitan Eesti turule oktoobris 2004.

Cosmopolitani väljaandmine Eestis põhineb litsentsilepingul, mille Hearst Magazines International ja Yhtyneet Kuvalehdet kirjutasid alla sel nädalal.

'Cosmopolitan on üks maailma tuntumaid ajakirju. See täiendab suurepäraselt Ühinenud Ajakirjade seni väljaantavaid ajakirju Eesti turul. Olen veendunud, et nii eesti lugejad kui ka väljaandjad võtavad Cosmopolitani soojalt vastu, ' ütleb Ühinenud Ajakirjade tegevjuht Aet Kull.

Ühinenud Ajakirjad AS annab välja viit ajakirja. Need on Tehnikamaailm, Annabella, Kodutohter, Kodukolle ja Kaalujälgijad.

Cosmopolitan on mõeldud noortele naistele ja see on maailma levinuim ajakirja bränd. Praeguseks ilmub Cosmopolitan 52 riigis.

'Oleme tõeliselt rõõmsad Eesti turu avanemise üle Cosmopolitanile. Ühtlasi tunneme rahulolu algava koostöö üle Ühinenud Ajakirjadega ja kirjastusega Yhtyneet Kuvalehdet, kellega oleme tuttavad pikka aega ' ütleb firma Hearst Magazines International juhataja Jorge Planas.

Ühinenud Ajakirjad on Soome suurima ajakirjade kirjastuse Yhtyneet Kuvalehdet OY tütarettevõte ja kuulub Otava-Kuvalehdet kontserni.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing