Tallinna Kaubamajas käidi esimese kuu jooksul ligi miljon korda

Liis Kängsepp 25. mai 2004, 11:48

Uuenenud Tallinna Kaubamaja külastati esimese kuu jooksul ligikaudu miljon korda, mis on prognoositust mõnevõrra rohkem.

Tallinna Kaubamaja juhatuse esimehe Raul Puuseppa sõnul annab hea tulemus lootust, et eesmärgiks seatud külastajate arv 8,5 miljonit ületatakse aasta kokkuvõttes ja tunnistust sellest, et Tallinna Kaubamajast ning Viru Keskusest on kujunemas Tallinna kaubanduslik süda.

Kaubamaja külastatavus peaks veelgi suurenema pärast B-korpuse ehk nn vana maja remondi lõppemist juulis ja täielikult uuenenud Kodumaailma ning Kaubamaja galerii avamist, usub Puusepp.

Sellega saab lõplikult valmis teise korruse tasapinnal Postimajast ja
Tammsaare pargist kuni Rävala puiesteeni kulgev sisetänav. Samuti avatakse Kaubamaja tänavalt Laikmaa tänavale põiki läbi B-korpuse kulgev läbikäik-galerii, mis koondab valdavalt Kodumaailma täiendavaid rentnikke.

Puuseppa kinnitusel on Kaubamaja külastajaid juurde toonud uued rõivamoe kaubamärgid ning hästi on vastu võetud Eesti suurim Ilumaailm ja ainulaadne kahel korrusel paiknev Meestemaailm.

Tallinna Kaubamaja on Eesti juhtiv kaubandusgrupp, mis kuulub täielikult Eesti kapitalile. Uude, 2005. aasta sügisel avatavasse Tartu Kaubamajja investeerib Tallinna Kaubamaja kokku 350 miljonit krooni.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing