Oberschneider ostis Ober-Haus kinnisvaraagentuuri aktsiate kontrollpaki

23. november 2004, 16:51

Paul Oberschneider teatas, et omandas täna Kesk- ja Ida-Euroopa suurima kinnisvarafirma Ober-Hausi Kinnisvara aktsiate kontrollpaki.

Oberschneider koos veel mõnede Ober-Hausi juhtkonna liikmete ja kinnisvarafirma töötajatega omandas firma Ober-Hausi Kinnisvara aktsiad seniselt peaaktsionärilt Apollo Real Estate Investment Fund III, L.P.

Raha aktsiate ostutehinguks saadi Läti Pareks Banka poolt korraldatud võlakirjade emissioonist ning Oberschneideri ja juhtkonna poolt investeeritavast rahast.

Otsus agentuuri ostmiseks lähtus ühelt poolt õigetest turutingimustest ajal, kui Apollo soovis oma investeeringut realiseerida ning teiselt poolt olemasolevatest ressurssidest tehingu sooritamiseks.

?Me olime selle tehingu kallal töötanud juba aasta ning lõpuks leidsime, et oleks parim lahendus, kui ettevõte kuuluks järgmises kasvufaasis juhtkonnale ja mõnedele töötajatele,? ütles Oberschneider.

Ober-Hausi Kinnisvarafirma on Kesk- ja Ida-Euroopas tuntud kui suurim ühe kaubamärgiga kinnisvarateenuste ettevõte ja seda nii oma leviku kui ka maaklerite arvu poolest nii Balti regioonis kui ka Poolas. Omades 31 esindust kogu regioonis, on ettevõtte strateegiaks suurendada jätkuvalt oma peamiste agentuuriteenuste kasvu kõikides Euroopa Liidu riikides

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing