Inno Tähismaa • 7. jaanuar 2005 kell 9:52

Politsei konfiskeeris Pärnus võltskaubamärgiga esemeid

Politsei konfiskeeris eile koos tolliametnikega Pärnus toimunud operatsiooni käigus viieteistkümnest müügipunktist võltskaubamärgiga esemeid.

Terve päev kestnud politseioperatsioonil osales seitse politseiametnikku, neli Maksu- ja Tolliameti Edela tolliinspektuuri töötajat ning neliteist Sisekaitseakadeemia Politseikolled?i politseikooli kadetti, teatas Lääne politseiprefektuuri esindaja. Kontrolliti viite Pärnu linna müügikohta, neis asuvatest müügipunktidest viieteistkümnest võeti kriminaalmenetluse käigus ära 1176 eset- võtmehoidjaid, käekelli, tulemasinaid, videomänge, mobiiltelefonide tarvikuid ning riideesemeid.

?Antud suunitlusega politseioperatsioone on läbi viidud alates 2004. aasta aprillist ning koostöö Maksu- ja Tolliameti Edela tolliinspektuuri töötajatega on olnud edukas,? märkis pressiteate vahendusel Lääne prefektuuri Pärnu politseiosakonna kriminaaltalituse politseivaneminspektor Aare Talvere. ?Nii suurt kogust ei ole varem konfiskeeritud, kuna ei ole olnud võimalus kaasata nii suurt hulka inimesi,? lisas Talvere. Aprillis 2004 konfiskeeriti 180 eset, kontrolliti 18 müügipunkti Pärnu linnas ja maakonnas. Tookord oli politseioperatsiooni põhirõhk suunatud maakonnale.

Sündmuse uurimiseks alustati kriminaalmenetlust.

Hetkel kuum