24. oktoober 2005 kell 12:26

Halens Holding AB plaanib logistikakeskuse Eestisse tuua

Halens Holding AB teatas, et on alustanud aktiivseid läbirääkimisi leidmaks sobivat asukohta logistikakeskuse rajamiseks Eestisse.

Halens Holding AB plaanib investeerida uue, 35 000 ruutmeetrise ja ca 150 töökohta loova logistikakeskuse rajamisse 234 miljonit krooni.

Täna on ettevõttel kokku neli logistikakeskust Rootsis Borases, ettevõtte aastakäive on üle 1,6 miljardi krooni.

'Kasvavad tellimuste mahud Põhjamaadest ja Ida-Euroopast sunnivad rajama keskset logistikakeskust postitellimustele, mis vastaks klientide ootustele tarneaegade ja tehniliste tingimuste osas,' teatas Halens Holding AB peadirektor Gunnar Ryman pressiteate vahendusel.

Eestiga konkureerivad logistikakeskuse asukoha suhtes veel Rootsi ja Inglismaa, kuid geograafilise asukohana oleks Eesti parim. Keskuse asukoha suhtes tehakse otsus veel käesoleva aasta jooksul, uus keskus käivitatakse 2007. aastal.

Halens Holding AB on Rootsi suuruselt teine postimüügifirma. Alates möödunud aastast omab ja turustab ettevõte Põhjamaades lisaks Halensile ka 1952. aastal loodud Cellbesi kaubamärki.

Halens Holding AB esindab 1994. aastast Eesti turul tegutsevat Halensi kataloogi ning sel kolmapäeval esitleb ka uut kataloogi Cellbes Eesti turul.

Kolmapäeval Eestis esitletav uus kataloog Cellbes hakkab pakkuma laias valikus riidekaupu ja jalatseid igale eale, tootevaliku eripäraks on kaasaegse moevaliku juures ka fokusseerumine Eesti ostjate soovide kohaselt suurtele numbritele, kataloog pakub suuruseid kuni nr 60. Kõiki tooteid saab tellida nii interneti kui ka posti teel.

Halens Holding AB kuulub Briti firma March UK Limited omandusse. Firma on osa Littlewoods Shop Direct Group Ltd-st, mille aastakäive on ca 3 miljardit naelsterlingit.

Hetkel kuum