SEB Eesti Ühispanga juhatuse liige Rein Rätsep läks tööle Rootsi emapanka

Annika Matson 11. september 2006, 15:56

SEB Eesti Ühispanga senine juhatuse liige Rein Rätsep asus tööle Rootsi SEB panga varahalduse divisjoni Ida-Euroopa regiooni asedirektorina, teatas pank.

Rein Rätsepa (34) vastutada jääb Eesti, Läti, Leedu, Poola ja Ukraina varahaldusettevõtete strateegiline juhtimine. Rein Rätsep töötas SEB Eesti Ühispangas erinevatel ametikohtadel 10 aastat. SEB Eesti Ühispanga juhatuse esimehe Mart Altvee sõnul on Rätsepa edutamine oluline tunnustus nii tema senisele tööle kui SEB Eesti Ühispangale tervikuna.
Seoses töökoha vahetusega astus Rätsep tagasi SEB Eesti Ühispanga juhatuse liikme kohalt.

SEB Eesti Ühispank kuulub SEB Gruppi, mis on Põhja-Euroopa finantsgrupp 400 000 ärikliendi ja institutsiooni ning 5 miljoni eraisikuga. SEB kontorid asuvad Põhjamaades, Balti riikides, Saksamaal, Poolas ja Ukrainas. Ligikaudu pooled SEB klientidest kasutavad oma pangatehingute sooritamiseks internetti. Seisuga 30. juuni 2006 moodustas grupi bilansimaht 1,986 miljardit Rootsi krooni, hallatavate varade maht ulatus 1,086 miljardi kroonini. Grupp on esindatud kahekümnes riigis üle maailma ja grupi töötajate arv on ligikaudu 20 000. SEB kohta saate täpsemalt lugeda veebiaadressilt www.sebgroup.com.

SEB pank avas oma uksed 1856. aastal ja just klientide ja töötajate põlvkonnad on teinud SEB-st tänase SEB. Käesoleval aastal tähistab Grupp oma tulevikku suunatud tegevuse 150ndat aastapäeva.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing