Ellen Tohvri lahkus Estikost

14. september 2006, 11:20

AS Estiko nõukogu vabastas 12. septembril ametist juhatuse liikme Ellen Tohvri, kes lahkub ettevõttest omal soovil, teatas ettevõte.

1999. aastal finantsjuhina Estikosse tulnud ning 2000. aastast juhatuse liikmena töötanud Ellen Tohvri ei soovinud jääda Estikosse järgmiseks ametiajaks, kuna tema tulevikuplaanid on seotud talle kuuluva
raamatupidamis- ja audiitorteenuseid pakkuva ettevõttega Assets.

“Õigete juhtimisotsuste tulemusena on Estiko täna keskendunud kahele kõige kasumlikumale valdkonnale – kilepakendite tootmisele ning kinnisvaraarendusele”, sõnas Tohvri ning lisas, et soovib edaspidi pühenduda aktiivselt oma ettevõtte arendamisele.

Estiko omaniku ja nõukogu esimehe Neinar Seli sõnul on seitsmeaastane koostöö olnud hea ja kogu Estiko grupile kasulik.

“Ellen Tohvri teine ametiaeg Estiko juhatuses sai läbi ja mõistan tema soovi mitte jääda kolmandaks ametiajaks. Tänades Ellenit pikaajalise koostöö eest soovin talle edu edasistes tegemistes, olen veendunud, et meie koostööst jäävad positiivsed mälestused,” rääkis Seli.

Ettevõttes asetleidvate struktuurimuudatuste tõttu juhivahetus Estiko tegevust tulevikus oluliselt ei mõjuta. Estiko juhatuse liikme kohale asub kinnisvaraettevõtteid juhtiv Ain Tammvere, kes näeb nii kinnisvaras kui tootmises väga suurt potentsiaali. “Meie lähim eesmärk kinnisvaras on Emajõe Ärikeskuse arenduse parim teostus, tootmises tootearendus ja ekspordiosa suurendamine”, kirjeldas Tammvere Estiko tulevikuplaane.

Kilet ja kilepakendeid tootva ettevõtte AS Estiko-Plastar juhataja kohal jätkab Triin Anette Kaasik.

2005. aastal oli Estiko omanikfirma Rondam Grupi kasum 244 miljoni kroonise käibe juures 23 miljonit krooni.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing