Kruuda: ostan meediat enesekaitseks

Mariliis Pinn 11. detsember 2006, 07:55

Viimastel nädalatel meediaärisse sisenenud
Oliver Kruuda lubab arendada välja oma trüki- ja onlinemeedia kontserni, sest
senised väljaanded on tema hinnangul kallutatud ning teevad tema ettevõtetele
kahju.

Reedel Kalevi aktsionäridele esinenud magusavabriku suuromaniku Kruuda sõnul tuleb meediasse investeerida, sest Kalev on saanud kallutatud informatsiooni tõttu mitusada miljonit krooni kahjumit, kirjutas postimees.ee.

«Me investeerime meediasse, et meile ei pandaks sõnu suhu,» rääkis Kruuda. «Tunnetame, et see käik suurendaks ka meedia korrektsust Kalevi suhtes.»

«Kui kõik aktsionärid usaldaksid meediat, oleks Kalevil ainult kaks aktsionäri – mina ja nõukogu esimees,» ütles Kruuda.

Kalev on viimastel nädalatel ostnud viiendiku Ida-Virumaa maakonnalehest Põhjarannik, samuti ajakirju Sporditäht ja Ärielu kirjastava Inreko Pressi. Lisaks sellele on Kalev börsiteates kinnitanud, et firmal on huvi veelgi meediasse investeerida.

Ajakirjandusspetsialistid on seni Kruuda meediaturule tulemisse väga skeptiliselt suhtunud, sest see eeldaks suuri kulutusi ning pole kaugeltki kindel, et need ennast tagasi teeniksid.

Samuti viidatakse Kruuda meediaturule sisenemise eetilisele aspektile, sest ärimees ei tee avalikes sõnavõttudes saladust sellest, et ta püüaks oma meediaväljaannete abil edendada oma teisi ettevõtmisi.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
11. December 2006, 07:55
Otsi:

Ava täpsem otsing