Kirjuta meile

Teet Reier 02. aprill 2007, 00:00

Ja ütle, mis mureks. Või siis hästi. Mitte, et teemasid nappima oleks hakanud, seda mitte, ehitus on nagu suur meri, kalakesi täis. Tuleb neist mõni aeg-ajalt lihtsalt õnge otsa saada.

Aga väike tagasiside kulub alati ära.

Ei tahaks uskuda et need, kes praegu koduehitamisega ametis, saavad öelda, et kõik laabub nagu õlitatult. Sama ei saa öelda ka need, kes juba oma maja hüvesid naudivad. Õigemini vist küll rohkem teadmist oma majast.

Kohe kui ehitus valmis, on hooldust ikka vaja. On kerkinud juba esimesed intelligentsed majad, aga isepuhastuvat pole veel keegi suutnud teha. Üks hea tuttav ütles mulle kunagi, et mida sa sealt korterist majja kipud. Talvel küta, roogi lund, suvel niida muru, tööd ei lõpe kunagi.

Aga nagu näha, kisub meid lausa hulgi kunagistele heinamaadele ja soistele metsaalustele maju ehitama, ikka selleks et järgmised kümme aastat oodata, millal kasvama pandud kadakas varjab lõpuks vaate naabrite tegemistele. Ja hakata oma kipsmajale juba kapitaalremonti tegema.

Kohati tundub küll, nagu oleksid mõistus ja majaehituseks sobivad kohad lihtsalt otsa saanud.

Kirjad ja küsimused on oodatud aadressil Tallinn, Pärnu mnt 105, Äripäeva Kirjastus, kuukiri Oma Maja, või e-postil teet.reier@aripaev.ee

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 10:29
    Otsi:

    Ava täpsem otsing