Manutendi Vene tütarettevõtte juht: meil on kõik normis!

19. mai 2008, 17:10

Manutendi Vene tütarettevõtte OOO Otel Plus
tegevjuhi Margus Puisi sõnul on neil ettevõttes kõik korras ja hotelliehitus
valmis.

„Meil läheb kenasti, hetkel käib hotelli üleandmine operaatorile Soome kontsernile SOK, sõlmime nendega rendilepingu,“ vastas Puis küsimusele, mis seisus on hotelliehitus ning kuidas Vene tütarfirmal läheb.

Puis oli hästi kursis sellega, et Manutent ei saanud esimese hooga Tallinna börsilt võlakirjade noteerimiseks heakskiitu ning peab täitma lisatingimused. „Tallinna börsil on paljud ettevõtted üritanud oma võlakirju noteerida ja see pole õnnestunud, milleks sellest kaanelugu teha? Pigem võiks asja Tallinna börsi poolt uurida,“ märkis Puis.

Manutendi juhi Märt Vooglaiu sõnul on hotell 95% valmis. Võlakirjadest saadava miljardi krooni eest kaetakse sisustus ja disain. „Sisustamine, disainelemendid ja mööbel, kõik see nõuab raha,“ märkis Puis.

Vene tütarettevõtte juhi sõnul pole miilits neid peale selle aasta alguses toimunud läbiotsimist enam kimbutanud ning kõik on normis. „Selle osas on sama seis mis enne ja mis kogu aeg on olnud. Mina pole kunagi vahi all olnud, mitte midagi sellist, nagu tohutud läbiotsimised pole ka olnud. Maksuamet ja kontrollasutused on meid üle vaadanud, ettevõte töötab kenasti, kõik on normis, kõik on korras,“ kinnitas Puis.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
26. June 2008, 14:11
Otsi:

Ava täpsem otsing