Elo Odres • 21. oktoober 2008
Jaga lugu:

Kaks tundi muumiana

Enne salongi katsejäneseks minekut tean niipalju, et Universal Contour Wrap on uudne hooldus, kus klient mähitakse meremudaga immutatud sidemetesse. Muda ergutab kehasse kogunenud mürke väljuma, samal ajal trimmivad sidemed lõtvunud ja rasvunud piirkondi.

Mul on ka kaks hirmu: esiteks, kas ma pean ennast enne mähkimist päris alasti koorima? Teiseks, kas ma saan väga mudaseks ja kuidas ma siis läbi linna oma autoni jõuan?

Hirmudest esimene läheb täide, teine mitte. Nätske savi asemel ligunevad sidemed pigem soojas porivees. Kuid esmalt tuleb mind põhjalikult üle mõõta. Protseduur lõpeb samuti mõõtmisega, nii selguvad keha rasvarohkemad piirkonnad. Keda see teadmine ei huvita, võib mõõtmisosa ka vahele jätta.

Keha 18 kohast põhjalikult mõõdetud, saan õlgadele rätiku ja jalga ühekordsed stringid ning mähkimine algab. Iluterapeut Merily võtab pikad elastsed sidemed läikivast alumiiniumnõust ükshaaval ja mähib need mulle jalgadest alates sujuvalt ümber. Eraldi mõlemad jalad, käed, mõned kohad mitmekordselt. Kui algul tundus, et nõus piisab sidemeid kolme inimese mumifitseerimiseks, siis lõpus jääb vaata et paar tükki puudugi. Sidemed on piisavalt tugevalt, et järgmine tund aega sügavalt sisse hingata ei õnnestu.

Nüüd tuleb pugeda soojahoidvasse ürpi, mis kangeksmähitud liikmetega on päris naljakas toiming. Muumiast saab kosmonaut. Protseduuri esimene pool, mõõtmine ja mähkimine, on kokku võtnud ligikaudu tunni.

Edasi tuleb tunnike pikutada, ajakirju sirvida ja lasta mudamähistel mõjuda.

Tund aega ja üks Anne hiljem tuleb jälle Merily ning kõik kordub vastupidises järjekorras. Mähised lahti keerutatud, järgneb mõõtmine. Merily ütleb, et minu mõõdud vähenesid suhteliselt palju. Hiljem mõtlen, kas see tähendab, et ma olen suhteliselt pekine ja potentsiaali maha võtta on?

On see siis enesesisendus või tõeline tunne, aga kuidagi tervislikum olemine on õhtul pärast savimähist küll. Ostan suure smuuti koju kaasa - mingu siis vähemalt üks päev lõpuni tervislikkuse tähe all. Magama minnes leian kintsult pisi-pisikese poripleki.

Mis on Universal Contour Wrap?

Universal Contour Wrap on meremudamähise protseduur, mis stimuleerib keha loomulikku puhastusprotsessi, kujundab keha piirjooni ja muudab naha siidjaks. Hooldust on soovitatav teha kolm korda, 7-10 päeva tagant. Kolmest kuuri võib teha kaks korda aastas.

Kuidas hooldus toimib?

Hooldus algab mõõtmisega, mille käigus mõõdetakse keha ümbermõõt 18 kohast. Seejärel mähitakse keha ümber soojad mähised, mis on immutatud mineraalidega rikastatud meresavis.

Mineraalide ja sooladega rikastatud savi kiirendab loomulikku ainevahetust ning paneb liikuma lümfisüsteemi kogunenud toksiinid. Mähis mähitakse tugevasti ümber keha ja selle mõjul pressitakse kokku keha rasvarikkamad piirkonnad.

Spetsiaalsed keha kujundavad mähkimisvõtted trimmivad ja tõstavad lõtvunud või allavajunud kehapiirkondi -

modelleerivad rindu, salendavad reite ja käsivarte piirkondi ning taljet, samuti pinguldavad tuharaid. Samal ajal toniseerib savisegu nahka, vähendab tselluliiti ja armide jälgi, parandab naha toonust ning jätab lõpuks naha luksuslikult pehmeks.

Hooldus lõpeb uue mõõtmisega, mis näitab ära keha kõige rohkem salenenud piirkonnad.

Pärast protseduuri on soovitatav juua vett, et aidata kehal mürkainetest lahti saada. Samal päeval ei tohiks sauna minna. 2-3 päeva pärast hooldust ei ole soovitatav kasutada dußigeeli ega koorijaid! Kliendid saavad protseduurile kaasa aidata end leige veega pestes, nii püsib lahus poorides kauem. Mudalahuse poorides säilitamisest ei teki mingeid kehalõhnu.

Mudalahus on naha sisse imbunud ja toimib seal veel kolm või neli päeva, eraldades toksiine ja pinguldades nahka.

UCW-hoolduse vastunäidustused

rasedus, lahtised haavad, nahakahjustused, kasvajad, väga madal või kõrge vererõhk, tsingiallergia, veenilaiendid, hiljutine raske operatsioon

Jaga lugu:
Hetkel kuum