Ekstipp-pankurid said fondivalitseja loa

12. detsember 2008, 13:04

Finantsinspektsioon andis ASile Redgate
Varahaldus fondivalitseja tegevusloa, ühtelegi uuele investeerimispangale või
pangale finantsinspektsioon sel kuul tegevusluba väljastanud ei ole.

ASi Redgate Varahaldus juhatusse kuuluvad Mart Altvee, Veikko Maripuu ja Andrei Zaborski ning nõukogusse Indrek Prants, Armin Kõomägi ja Jaak Kütt.

Inspektsiooni teatel annab fondivalitseja luba õiguse osutada väärtpaberiportfelli valitsemise, investeerimisnõustamise ja kliendi jaoks fondiosakute või aktsiate hoidmise teenuseid.

Investeerimis- ja pensionifondide valitsemiseks on vajalik fnantsinspektsiooni tegevusluba, mille inspektsioon on varasemalt väljastanud aktsiaseltsidele Avaron Asset Management, Danske Capital, ERGO Varahalduse AS, GILD Fund Management, GILD Property Asset Management, Hansa Investeerimisfondid, Kawe Kapital, LHV Varahaldus, Limestone Investment Management, Nordea Pensions Estonia AS, SEB Varahaldus, Trigon Alternative Funds ja Trigon Funds.

ASi Redgate Varahaldus 100%-line omanik on OÜ Redgate Capital.

Fondivalitseja põhiliseks tegevusalaks on fondide ja väärtpaberiportfellide valitsemine: fondi aktsiate või osakute väljalaske ja tagasiostmise korraldamine, fondi vara investeerimine, vara üle arvestuse pidamine ning muu asjakohane tegevus.

Investeerimispangana võib ettevõtja tegutseda kas panga või investeerimisühingu tegevusloa alusel.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
12. December 2008, 16:19
Otsi:

Ava täpsem otsing