Peugeot’ maaletooja sõlmis edasimüügi lepingu Amserv Grupiga

17. märts 2009, 09:23

Täna sõlmis Peugeot’ maaletooja KW Bruun
Baltic koostöölepingu Amserv Grupiga, mille tulemusel tugevneb Peugeot’
edasimüügi võrk Eestis veelgi.

Peugeot’ müügi ja teenindusega alustavad aprillis Amserv Gruppi kuuluvad Ascari esindused Tallinnas - Kadaka tee 72A ja Tartus - Turu 28.

„Amserv Grupi AS on usaldusväärne partner, kelle tegutsemise algusaastad Eesti autoturul ulatuvad nii kaugele kui 1992. aastasse. Amservi näol lisandub tänastele ja tulevastele Peugeot’ omanikele täiendav koostööpartner,” kommenteeris Peugeot Eesti müügi-ja turundusjuht Rasmus Tali.

Amserv Grupi juhatuse esimehe Raivo Küti sõnul on uue margi lisandumise ajendiks kontserni soov tugevdada oma turupositsiooni ka tarbesõidukite valdkonnas, kus Peugeot on aastaid olnud liidripositsioonil. „Peugeot’ lisandumine meie kliendiportfelli võimaldab meil edaspidi veel paremini oma klientide soove rahuldada. Peugeot on tugev ja arenev kaubamärk, mille näol lisanduvad meie tootevalikusse töökindlad tarbesõidukid ning keskkonnasõbralikud, ilusa disaini ning hea hinna ja kvaliteedi suhtega Peugeot’ sõiduautod,“ rääkis Kütt. Ta lisas, et sõltumata 2008. aastal toimunud üldisest suurest langusest ja muudatustest autoturul suutis Peugeot jääda arvestatavaks tegijaks.

Amserv Grupp on tänaseks üks suuremaid autode edasimüügi ning teenindusega tegelevaid kontserne Baltimaades, omades 15 esindust Tallinnas, Pärnus, Tartus, Paides, Viljandis ja Riias. Peugeot’ kaubamärgi esindusõigusega lisandub Amserv Gruppi seitsmes kaubamärk tänaste Toyota, Lexuse, Opeli, Chevrolet, Hyundai ja Saabi kõrvale.

KW Bruun Baltic on ametlik Peugeot’ maaletooja Eestis ja Lätis. Peugeot’ esindused Eestis asuvad Tallinnas, Tartus, Kuressaares, Haapsalus, Pärnus, Jõhvis, Viljandis ja Valgas.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
17. March 2009, 10:04
Otsi:

Ava täpsem otsing