Katre Pilvinski • 10. november 2010 kell 15:45

Ilves: eestlaslikult leidlik turundus tagab sageli edu

Kindel Eesti kvaliteet ja eestlaslikult leidlik turundus välisturgudel tagavad sageli edu, sõnas president Toomas Hendrik Ilves kohtumisel tööstusdisaini auhinna saanud Baltecoga.

“Hea Eesti disain, kindel Eesti kvaliteet ja eestlaslikult leidlik turundus välisturgudel tagavad sageli edu ning just seda me Baltecos näemegi,” ütles Ilves, kes täna tutvus Põhja-Euroopa suurima vannide tootja, 20 aastat tagasi asutatud Balteco AS tehasega Harjumaal Nissi vallas ning firma esindussalongiga Tallinnas.

EAS, kaubandus- ja tööstuskoda ning tööandjate keskliit andsid hiljuti Baltecole Disaini Rakendaja 2010 ehk tööstusdisaini auhinna. Sellega tunnustatakse Eesti ettevõtteid, kes on saavutanud majanduslikku edu originaalse disainiloominguga ning innustatakse meie ettevõtjaid koostööle Eesti disaineritega.

Riigipeale tutvustasid tootmist Balteco peadirektor Lars Sumberg ja tootearendust Aivar Habakukk, kes juhib ettevõtte disainerite meeskonda.

“Vaatamata keerulisele ajale ei ole te järele andnud disaini ja tootearenduse poolel, mis oli kahtlemata õige valik ning paljuski sellele toetubki teie jätkuv edu,” tunnustas president Ilves.

 

Hetkel kuum