Kadrin Karner • 11. märts 2011 kell 7:48

Ivo Rull: jää Keskerakonnas on hakanud sulama

Suhtekorraldaja Ivo Rull ütles Kuku raadio hommikuprogrammile antud intervjuus, et Keskerakonnas valitseb praegu selline pilt, nagu täna hommikul aknast välja vaadates — jää on hakanud sulama, kuid veel ei liigu.

Rulli sõnul tähendab see seda, et Keskerakonnas on hakanud tugeva liidrikuvandi ja autoritaarse juhtimise väga tsentraliseeritud süsteemi juures toimuma arengud, mida saab pidada täiesti normaalseks erakondlikuks protsessiks, vahendas Delfi.

“Erakonna Saarema piirkonna liider Kalle Laanet, erakonna juhatuse liige Ain Sepik, erakonna eelmise parlamendi koosseisu liige Evelin Sepp ja endine Tallinna linnapea Jüri Ratas on väga selgelt välja öelnud, et Keskerakonna järjekordse ebaedu eest lõppenud valimistel tuleb võtta vastutus. Ja nüüd ongi küsimus, et kuivõrd erakonna esimees Edgar Savisaar on valmis seda vastutust võtma, praeguste märkide järgi ei ole,” ütles Rull Kukule. Rull lisas, et Keskerakonna aktiivsema osa jaoks on Savisaar  hakanud sarnanema nii väliselt kui ka sisemuselt Brezneviga.

Hetkel kuum