Koolitaja: ainult lennukis ei toimu koolitust

Alyona Stadnik 30. september 2011, 10:14

Kersti Võlu Koolituskeskus OÜ omanik Kersti Võlu sõnul pole nad ühtegi puhkereisi korraldanud, kõik on koolitusreisid, mille raames toimub kogu aeg koolitus, välja arvatud lennukis.

„Me ei korralda puhkusereise. Selle asja nimi ei ole koolitusreis, vaid see ongi koolitus,“ vastas Võlu küsimusele, kas nemad korraldavad puhkusereise, mida ettevõtted vormistavad koolitusena.

Küsimusele, kas siis terve see aeg, millal reis kestab, toimub koolitus, vastas Võlu, et loomulikult lennukis koolitust ei toimu. „Kui on reis ettevõtetele, siis puhkusereis tähendab puhkusereisi ja kui on koolitus, siis on koolitus,“ lausus Võlu.

Tänane Äripäev kirjutab, et kohtutäiturid käivad juba aastaid välismaal turismireisidel ning paluvad reisibüroodel vormistada need koolitusena. See lubab reisikulusid raamatupidamises näidata ettevõtlusega seotud kuluna ja nii vähendada maksukoormust. Äripäev küsib koolitusettevõtetelt, kas nende ettevõte käib ka niimoodi koolitustel või korraldab selliseid reise, mille raames tehakse ka koolitust.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    30. September 2011, 10:48
    Otsi:

    Ava täpsem otsing