Rainer Saad • 17. oktoober 2011 kell 18:42

Mossberg: iPhone 4S ei ole nii suur hitt

Walter Mossberg, The Wall Street Journali tehnoloogiakriitikule meeldib uus iPhone, kuid võrreldes eelmiste telefonidega ei ole see nii suur samm edasi.

„Siri (rakendus) vastab küsimustele intelligentselt ning mitte ainult sõnade või fraasidega, vaid kontekstis ja kõnekeele kasutusega. See pole täiuslik ning on alles beta versioon, aga omab suurt potentsiaali,” ütles Mossberg.

Kuid vaatamata Sirile, ei ole uus iPhone nii fenomenaalne kui eelmised mudelid. „Peale Siri, ei ole nii palju olulisi muutusi nagu eelnevatel mudelitel. Mõned uued omadused sarnanevad konkurentide omale,” ütles Mossberg. „iPhone 4 omanikud ei peaks ruttama, et uut mudelit saada. Kuid vanemate mudelite omanikele peaks uus telefon suurt meelehead valmistama.”

Mossberg kiidab uue iPhone kaamerat. „Teistel telefonidel on 8-megapikslised kaamerad, kuid 4S suudab pildistada ja filmide kõige kõrgema kvaliteediga mida ma iial telefonis olen näinud.”

Apple müüs esimese 3 päevaga 4 miljonit uut iPhone 4S-i ning ettevõtte aktsia kerkis täna kõigi aegade kõrgeimale tasemele, makstes 426,7 dollarit.

Hetkel kuum