15. november 2012 kell 8:59

Narva JYSKi kandideeris 10 inimest kohale

Kodu- ja sisustuskaupade keti JYSK Eesti järgmisel nädalal avatava Narva kaupluse 19 ametikoha täitmiseks laekus 200 sooviavaldust.

"See oli meie ettevõtte viimaste aastate suuremaid personalikonkursse," kommenteeris JYSK Eesti regioonijuht Kaidi Kase. Tema sõnul hakkas kandideerijate seas eelkõige silma haritud ja võimekate inimeste suur osakaal kogu Ida-Virumaalt.

"Valikuprotsessis saime meeldiva kogemuse ka keeleoskuse osas - tööle kandideerijate eesti keele oskuse tase oli märksa kõrgem, kui tihtilugu aegunud kuvandile toetudes arvatakse,” kommenteeris Kase.

Ida-Virumaa tööturu olukorda arvestades oli juht oma sõnul küll valmistunud suureks konkursiks, kuid ikkagi üllatas teenindajateks kandideerinute enneolematult suur huvi ja hea tase. “Sobivate inimeste valimiseks korraldasime mitu vooru, näiteks viimases etapis vestlesime ligi 100 huvilisega. Sellises olukorras oli valiku tegemine üsna raske, kuid täna on kindel tunne alustada uues regioonis entusiastliku meeskonnaga," märkis Kase.

Eesti turul 10 aastat tegutsenud rahvusvaheline jaekett JYSK avab järgmisel nädalal Narvas kaupluse, mis on 1837ruutmeetrise müügipinnaga Ida-Virumaa suurim kodusisustust pakkuv kauplus. Koos Narva poega annavad JYSKi kaheksa kauplust Eestis tööd 160 inimesele. Ettevõtte põhitegevus on madratsite, tekkide ja patjade, voodipesu, aia- ja kodumööbli ning muude kodukaupade müük.

Hetkel kuum